Horoskopi un mistika
Ezoterika

5 zodiaka zīmes, kam nevar uzticēt noslēpumus. Uzzini, kuras tās ir!3

Foto – Pexels

Dažiem cilvēkiem var uzticēt pašus lielākos noslēpumus, savukārt citi neprot turēt mēli aiz zobiem un atklāj konfidenciālas ziņas apkārtējiem pie mazākās iespējas. Izrādās, ka prasme glabāt noslēpumus ir atkarīga ne tikai no rakstura un audzināšanas, bet arī no tavas zodiaka zīmes.

Gandrīz katram cilvēkam ir tādi noslēpumi, ar kuriem viņam vienkārši nepieciešams padalīties ar tuviniekiem. Tomēr dažkārt pat paši uzticamākie draugi neprot glabāt svešus noslēpumus un izstāsta tos citiem. Tas notiek dažādu iemeslu dēļ.

Vairāki cilvēki pēc dabas ir tenkotāji, kuriem ir grūti noklusēt svešus noslēpumus, bet kāds cits vienkārši vēlas piesaistīt sev uzmanību. Uzticēties šādiem ļaudīm kategoriski nedrīkst, bet arī atpazīt hronisku pļāpu ir diezgan grūti.


Jaunava

Ja gribi, lai tavus noslēpumus uzzina visi, pastāsti tos Jaunavai. Patiešām – šīs zodiaka zīmes pārstāvji biežāk nekā citi atklāj apkārtējiem svešus noslēpumus, padarot tos vispārzināmus. Turklāt pēc šo noslēpumu atklāšanas Jaunavas pāriet pie sarunām par cilvēkiem, kuri viņām uzticējušies, norādot uz to trūkumiem.

No visām zodiaka zīmēm Jaunava ir vienīgā, kas citiem cilvēkiem “piekar birkas”. No pirmā acu uzmetiena Jaunava šķiet uzticams biedrs, kas nekad nenodos, kur nu vēl nosodīs. Tomēr visbiežāk šāds viedoklis ir kļūdains. Ja tu nevēlies, lai tavs noslēpums kļūtu par apspriešanas objektu, nekad neuztici to Jaunavām.

Strēlnieks

Strēlnieki ne tikai vienkārši nemāk glabāt svešus noslēpumus, bet arī pasniedz tos apkārtējiem tā, ka tam, kas viņam uzticējies, rodas daudz nepatikšanu. Strēlnieki svešus noslēpumus izgaismo nevis tāpēc, ka viņiem grūti tos paturēt pie sevis, bet tāpēc, ka gribas izskatīties labāk uz citu cilvēku fona.

Pat tad, ja iegūtajā informācijā nav nekā īpaša, šīs zodiaka zīmes pārstāvji to izpušķo tā, ka izdodas īsta informatīvā “bumba”. Pirmkārt, noslēpums sasniedz tos, kuriem nekādā ziņā to nevajadzētu to zināt. Var sacīt, ja tu esi uzticējies Strēlniekam, tad “iegāzīsi” pats sevi un iedzīvosies lērumā problēmu. Ja apsūdzēsi Strēlnieku pļāpīgumā, viņš pat to nenoliegs, jo, viņaprāt, viņš visu izdarījis pareizi.

Svari

Svari nekad neglabās svešu noslēpumu pat tad, ja viņiem stingri piekodinās to neatklāt. Tomēr viņi nekad neapsmies, neapspriedīs un nekritizēs cilvēku, kas viņiem uzticējies. Vienkārši Svari nespēj nepadalīties ar saņemto informāciju, jo tā viņus iekšēji “dedzinās”, un, lai no tā izvairītos, viņiem ir jāatbrīvojas šīs informācijas.

Astrologi apgalvo – ja pastāvētu uzticamāko draugu reitings, Svari ieņemtu tajā pirmo vietu, neraugoties uz to, noslēpumus glabāt viņi nespēj. Iespējams, šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienkārši neuzskata svešu noslēpumu atklāšanu par kaut ko īpašu, lai gan daudzi tam nepiekritīs.

Dvīņi

Svari ne tikai nemāk, bet arī nemīl glabāt svešus noslēpumus. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem noslēpumi ir iemesls sākt aizraujošu sarunu. Svarus nesaista garlaicīgas sarunas “par neko” – tieši tāpēc viņiem tā patīk “atšķaidīt” saskarsmi ar tenkām un runāšanu par citiem cilvēkiem, it īpaši, ja viņi uzticējuši kaut ko konfidenciālu.

Dažkārt Dvīņi nesaprot, ka viņu pļāpīgums var izraisīt nepatīkamas sekas un tuvinieku neuzticēšanos viņiem. Tas liek Svariem aizdomāties un pat kādu laiku noklusēt svešus noslēpumus. Tomēr tas neturpinās ilgi – pie pirmās izdevības viņi nespēj noturēties un izstāsta visu, ko glabājuši sevī tik ilgu (!) laiku.

Ūdensvīrs

Parasti Ūdensvīri neinteresējas par svešu dzīvi, tāpēc pat necenšas atcerēties noslēpumus, kurus tiem uztic apkārtējie. Tomēr – ja viņi nolems, ka iegūtā informācija var ieinteresēt citus, viņi neklusēs. Bet atšķirībā no pārējām minētajām zodiaka zīmēm Ūdensvīrs pievaldīs mēli, ja lūgsi nevienam neatklāt tavu noslēpumu.

Viņš savu vārdu neturēs tikai tad, ja cilvēks, kas viņam uzticējis savu noslēpumu, slikti pret viņu izturēsies, piemēram, pēc lielas ķildas. Dažkārt Ūdensvīrs var padalīties ar svešu noslēpumu cēlu mērķu vārdā, piemēram, lai glābtu kāda cilvēka reputāciju. Iespējams, tu vari būt atvērsts saskarsmē ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, tomēr svarīgus noslēpumus tiem labāk neuzticēt.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv