Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas zodiaka zīmes, kas nespēj iedomāties dzīvi bez asām izjūtām0

Foto: Unsplash

Asas izjūtas un adrenalīns asinīs, spēcīgas emocijas, riskantas situācijas, ekstremāli sporta veidi, neparasti ceļojumi – bez tā vairākas zodiaka zīmes nespēj iedomāties savu dzīvi!

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr meklē piedzīvojumus, kas atbilst viņu aktīvajai dabai. Un tad, ja pašreizējā dzīvē nekas tāds nenotiek, nemierīgais Auns nesēdēs uz vietas un noteikti noorganizēs sev ko tādu, kas var pakutināt viņa nervus.

Auni nomierinās tikai tad, kad sasniedz pietiekami solīdu vecumu. Taču arī nobriedušā vecumā viņi saglabā ārkārtīgi spēcīgu tieksmi pēc ekstrēmām nodarbēm. Bet parastajā dzīvē, kurā pēc nosacījuma nav šādu situāciju, Auni maksimāli noslogo savu grafiku, pastāvīgi kaut kur traucas, paveicot milzīgus darbu apmērus.

Dvīņi

Ekstremālas situācijas sev Dvīņi rada tikai paši. Tas visbiežāk saistīts ar viņu apbrīnojamo spēju vienmēr un visu atlikt uz pēdējo brīdi. Tikai tad, kad pastāv reāli draudi neizpildīt darbus noteiktajos termiņos, Dvīņi varonīgi “glābj” situāciju, minūtes laikā izpildot to, ko nevarēja saņemties izdarīt nedēļām ilgi.

Piekritīsi, diezgan specifisks paņēmiens, bet uz tā ir būvēta praktiski visa Dvīņu dzīve. Turklāt šādos brīžos Dvīņi rīkojas maksimāli efektīgi, zibenīgi, izrāda prāta elastīgumu un pārsteidzošu intuīciju. Vienmērīgs darbs un dzīve pēc grafika nav domāta Dvīņiem, tas viņos raisa garlaicību.

Svari

Sacīkstes, dažkārt sacensība pašam ar sevi – lūk, kur adrenalīnu meklē šīs zodiaka zīmes pārstāvji. Viņi ārkārtīgi nemīl un pastāvīgi distancējas no jebkādām pretrunām un konfliktiem. Tomēr ātruma un kustības sajūta ir tas, kas Svarus virza ikdienā.

Svari izvēlas virzīties pa dzīvi maksimālā tempā, braucot pa tukšu šoseju un nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus. Viņu adrenalīns vienmēr tiek kontrolēts, viņu ekstremālās darbības allaž ir labi organizētas. Svari nekad neriskēs ar savu veselību un dzīvību.

Strēlnieks

Ceļotājs un pirmatklājējs Strēlnieks savu adrenalīna devu gūst, veicot meklējumus un atklājumus, dažkārt ļoti ekstremālā veidā. Satraukts, degošām acīm un ugunīgu sirdi, Strēlnieks visbiežāk nonāk stresa un kritiskās situācijas pats savas gribas dēļ.

Ikdienas dzīvē Strēlnieki pulcē ap sevi nemierpilnus un aktīvus cilvēkus. Visi, kam vajadzīga palīdzība vai glābšana, var droši rēķināties ar Strēlnieku. Tomēr nevajag ļaunprātīgi izmantot šādu attieksmi – vienā jaukā brīdī vairs nebūs neviena, kas tevi “glābs”, jo Strēlnieks vienkārši izsvītros tevi no sava paziņu saraksta.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jebkuri paši ekstremālākie sporta veidi, atrakcijas un izklaides izraisa Ūdensvīros neaprakstāmu sajūsmu. Balansēt uz bezdibeņa malas, iet pa naža asmeni – tas ir par Ūdensvīru. Viņam līdzīgi kā šausmu filmu varonim ir jāizjūt uz savas ādas visas elles baismas.

Ūdensvīrus dažkārt uzskata par pilnīgi trakiem, taču tas, protams, tā nav – pašās ekstremālākajās situācijās viņi sausi iznāk no ūdens – tajā viņiem palīdz pārsteidzošā intuīcija un pašsaglabāšanās instinkts. Droši vien, ka šo īpašību izpausme arī visvairāk iekvēlina šīs zodiaka zīmes pārstāvjus.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv