Horoskopi un mistika
Ezoterika

5 zodiaka zīmes, kuras ar saviem bijušajiem nekad nespēs palikt draugi3


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Jautājumi, kas nomāc

Draudzīgas attiecības ar bijušajiem šīm zodiaka zīmēm ir kā bumba ar laika degli.

Kāpēc mums ir jāpaliek draugiem? Kā mūsu nākamie puiši vai meitenes reaģēs, uzzinot, ka mēs vēl joprojām draudzējamies ar saviem bijušajiem partneriem? Tie ir jautājumi, kas nomāc daudzus.

Iespējams, tu pārdzīvo šķiršanos un vēlies zināt, kāpēc tavs bijušais partneris tev nedeva nekādu iespēju palikt draugiem! Varbūt tavs bijušais pārstāv kādu no šīm piecām zodiaka zīmēm.

Auns

Tu neesi ieinteresēts tajā, lai paliktu draugos ar bijušajiem, jo tu esi vairāk koncentrējies uz to, lai ar viņiem konkurētu un uzzinātu, kā tu vari kļūt labāks.

Protams, tu neiebilsti pret to, ka viņi var sekot līdzi tavām gaitām sociālajos tīklos, kur tu regulāri publicē informāciju par to, kas jauns noticis tavā dzīvē.

Tomēr īstā draudzībā nevar runāt par to, ka jūs konkurējat viens ar otru, un tieši tāpēc Auns nevar palikt draudzīgās attiecībās ar bijušo. Vēlme konkurēt ar viņu ir daudz stiprāka.

Lauva

Tev patīk, kad tevi mīl un dievina. Ja Lauva uzturēs draudzīgas attiecības ar bijušo partneri, neizbēgami nāksies dzirdēt par sava bijušā partnera jaunajām attiecībām.

Diemžēl tu esi visnotaļ augstprātīga zodiaka zīme, un šo iezīmi tu nemaz necentīsies mazināt. Otrs iemesls, kāpēc tu nekļūsti par draugiem ar saviem bijušajiem, ir tava spītīgā personība.

Skorpions

Tu nevari nebūt greizsirdīgs. Greizsirdība nepalīdz attiecībās un nepalīdz arī tad, kad runa ir par draudzību ar bijušajiem. Tu esi kaislīgs cilvēks, un tieši tava kaislība arī bieži noved pie greizsirdības.

Tu pat nespēj iedomāties, ka tavam bijušajam partneriem var būt jaunas attiecības, kur nu vēl par to patiešām uzzināt. Kā tu vari atbalstīt draudzīgu attiecību uzturēšanas ideju ar saviem bijušajiem, ja tu ļoti smagi pārciet savu iepriekšējo partneru jaunās mīlas intereses?

Mežāzis

Tu ļoti daudz ko zini, tostarp par bijušajiem partneriem. Šī īpašība diez ko nepalīdz, kad runa ir par draudzīgu attiecību uzturēšanu pēc šķiršanās. Ja tev salauza sirdi, tu to nekad nepiedod un arī neaizmirsti.

Saistītie raksti

Pat tad, ja šķiršanas pilnība nav notikusi pēc tava bijušā partnera iniciatīvas, tu vienalga vainosi viņu. Un tas nozīmē: ja jūs abi nevarat saprasties šajā jautājumā, jūs nekad nevarēsiet būt draugi.

Ūdensvīrs

Tu esi pats pasīvākais cilvēks, kad runa ir par šķiršanos. Godīgi sakot, lieta nav tajā, ka tev nepatiktu šī ideja, vienkārši tu necenties pielikt piepūli, lai uzturētu draudzīgas attiecības.

Un, tā kā draudzība ar bijušajiem prasa pielikt lielu piepūli no abām pusēm, šādas attiecības tev nebūs iespējamas.

Avots: Esotericblog

LA.lv