Horoskopi un mistika
Ezoterika

5 zodiaka zīmes, kuras var atteikties no draugiem attiecību dēļ1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Kad dzīvē ienāk attiecības, piecu zodiaka zīmju pārstāvji sāk izvairīties no draugiem. Kad viņi ir iemīlējušies, viņi burtiski “izkūst” savā partnerī un vairs nepievērš uzmanību no vecajiem draugiem un pat no tuviem radiniekiem. Neuztraucies, viņi beigu beigās atgriezīsies pie ierastā ritma un draugiem, kad mīlestības maģija izplēnēs.

Vērsis

Ja Vērsim uzstāda ultimātu (pat ļoti maigā formā), viņš pārtrauks draudzību, lai saglabātu attiecības ar mīļoto cilvēku, pat ja tās viņam ir kaitīgas. Neuztver to personiski. Vērsis vienkārši ir tendēts izpatikt kādam, ar kuru viņš ir emocionāli saistīts, kamēr viņš kādā rītā nepamodīsies un nesastapsies ar skarbo realitāti. Lai cik žēl arī būtu, bet Vērsim viņa potenciālais partneris ir svarīgāks nekā draudzība. Vērsim ir grūti pārtraukt attiecības, bet, kad viņam ir sāpīgi, viņš aiziet un izdzēš šo cilvēku no savas dzīves, lai atkal parādītos savu veco draugu lokā.

Vēzis

Vēzis izmisīgi vēlas būt mīlēts un, pats galvenais, arī pats vēlas mīlēt. Viņš regulāri sev meklē māju – patvērumu, sapņo par brīnišķīgu ģimeni un iespēju dalīties savos sapņos un cerībās tikai ar savu otro pusīti. Viņš, visticamāk, sāks ignorēt draugus un koncentrēs savu uzmanību tikai uz partneri, kura dēļ būs spējīgs uz pašiem lielākajiem upuriem. Kad attiecības beidzas, Vēzis var ilgi “slimot”, bet pēc tam atgriezties tavā dzīvē, it kā nekas nebūtu noticis.

Lauva

Lauva slavens ar to, ka mīlestība viņam vienmēr ir pirmajā vietā. Viņš ļoti lepojas ar visu to, ko dara savā dzīvē, un attiecības nav izņēmums. Lauva vēlas būt labākais, tāpēc pasaulei ir jāredz pati spilgtākā Lauvas mīlestība. Bet tai pašā laikā neviens cits tajā bez diviem mīlētājiem nedrīkst ienākt – pārējiem atļauts tikai noraudzīties idillē no attāluma. Iemīlējies Lauva aizvirza visus uz aizmugurējo plānu, koncentrējoties tikai uz savu izredzēto. Ja Lauva ir iemīlējies, viņš nospļaujas par apkārtējiem, protams, tikai uz noteiktu laiku.

Jaunava

Saistītie raksti

Jaunava ir tā zodiaka zīme, kuru raksturo iekšējs skaistums un cieņa, bet, kad Jaunava ir iemīlējusies, var ātri vien kļūt par “kalponi”. Jaunava izdarīs visu iespējamo un neiespējamo, lai izpatiktu savam partnerim, veltot viņam visu savu uzmanību, rūpes un mīlestību. Jaunava var samierināties ar daudzām lietām, un viņa centīsies no visa spēka noturēt mīļoto cilvēku. Turklāt Jaunava spēj būt spītīga un neieklausīties tuvāko draugu padomos, jo uzskata, ka pati zina labāk, kā tikt galā ar situāciju. Ja attiecībās kaut kas nevedas, Jaunava cietīs ilgi, bet pēc tam aizies ļoti ātri un izlēmīgi.

Svari

Svari ir nepastāvīgi, kad ir attiecībās, bet, ja viņi ir neprātīgi iemīlējušies, kļūst ārkārtīgi uzticīgi partnerim un bez pēdām pazūd no savu draugu dzīvēm. Tu vari droši atvadīties no sev tuviem Svariem, ja viņš uzsācis romantiskas attiecības. Šie ballīšu un tikšanos cienītāji uzreiz pārvēršas par mājās sēdētājiem un sevi pilnībā atdos mīļotajam cilvēkam, kā arī savas intereses pielāgos viņam. Uzskati: kamēr viņu attiecības nebeigsies, Svarus savā kompānijā vairāk neredzēsi.

Avots: “Flytothesky”

LA.lv