Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 zodiaka zīmes, kuras vienmēr pārlieku dramatizē jebkuru situāciju 0

Foto – Fotolia

Emociju bumbas

Tavu draugu un paziņu lokā noteikti ir vismaz viens tāds cilvēks, kurš spēj radīt problēmu no itin visa un ļoti emocionāli pārdzīvo katru sīkumu. Pat savā dzimšanas dienā, lielos svētkos vai varenā ballītē šie cilvēki vienmēr atradīs kādu drāmu.

Turklāt viņš var katru dienu rūpīgi pētīt savu horoskopu tikai tāpēc, lai atrastu apliecinājumu, ka noteikti notiks kaut kas slikts, par ko jāsāk uztraukties jau savlaicīgi.

Tādi cilvēki ir apveltīti ar fenomenālām spējām dramatizēt visas iespējamās situācijas un notikumus. Ar viņiem draudzēties nav viegli, bet patiesībā jau viņi nemaz nav tik slikti – labo īpašību noteikti ir vairāk!

Vērsis

Teorētiski tā ir zīme, kas apveltīta ar spēcīgu gribasspēku un bezgalīgi ietiepīga saziņā ar citiem cilvēkiem, bet tas ne vienmēr ir efektīvi un produktīvi, un te nu rodas problēmas.

Vērsis lieliski zina, kas viņš ir, ko grib un kurp tiecas, bet pārāk dramatizē visus apstākļus, kādi gadās ceļā uz mērķi.

Viņš var viegli aizvainot cilvēkus, iegūt daudz ienaidnieku un radīt vairāk nepatikšanu nekā nepieciešams.

Dvīņi

Dvīņi var būt viena no dzīvespriecīgākajām zīmēm visā zodiakā, bet arī viņiem ir sava ne sevišķi tīkamā iezīme: tieši pārmērīgā emocionalitāti, kas mainās ar drūmu noskaņojumu.

Dvīņi savā būtībā ir divdabji: viņi viegli pārsātinās, sāk garlaikoties un meklēt nākamos piedzīvojumus un iespaidus, dramatizējot visu, kas ar viņiem notiek.

Tas patiešām rada problēmas: viņi var rīkot scēnas un pat histērijas, jo viņiem nekad viss nepatīk par simt procentiem.

Svari

Varētu domāt, ka šī ir pati līdzsvarotākā un harmoniskākā zīme, kura ir brīva no visādām problēmām un dzīves notikumu dramatizēšanu, bet tā īsti nav.

Ārējā līdzsvarotība nāk kopā ar lielu patiku pret skaistām lietām un vēlmi redzēt savā apkārtnē vienu vienīgu estētiku, tomēr pasakā dzīvot nav iespējams, tāpēc tieksme pēc pilnības rada pastāvīgu vilšanos.

Un tas padara Svarus par vienu no zodiaka zīmēm, kas vienmēr visu pārāk dramatizē un ļoti daudz pārdzīvo.

Skorpions

Būsim godīgi: Skorpions ir īsta skabarga pēcpusē un īsts nejaucenis. Šai zīmē dzimušajiem nav viegli satikt ar citiem.

Viņš patiesi neuzticas cilvēkiem un ir ļoti noslēgts visā, kas attiecas uz viņa patiesajām jūtām un emocijām.

Un tas Skorpionam rada problēmas: problēmas ar uzticēšanos, komunikāciju un atklātību. Viņš pastāvīgi atrodas kādā pasīvā vai aktīvā konfliktā, meklē apkārtējos trūkumus un regulāri tracina citus ar savu piesiešanos.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir ekscentrisks, un viņš soļo pa dzīvi, visu darot pa savam un tikai pa savam prātam. Rezultātā šīs zīmes pārstāvji nereti izrādās ievilkti konfliktos, bet to pamana tikai tad, kad ir jau par vēlu.

Saistītie raksti

Tā kā Ūdensvīrs pastāvīgi ceļ pats savas gaisa pilis, viņš var aizskart apkārtējos ar savu neuzmanību, nevērību, vējainību un neuzmanību, turklāt pats to nemaz nepamanot.

Faktiski Ūdensvīrs vienmēr apgalvos, ka viņam nav nekādu problēmu un pārdzīvojumu, bet izturēsies absolūti pretēji saviem vārdiem.

LA.lv