Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. maijs, 2014
Drukāt

50 000 eiro vērta palīdzība Ukrainai
 (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

Latvija plāno Ukrainai sniegt aptuveni 50 000 eiro vērtu palīdzību, kas nepieciešama tiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuri bija spiesti pamest Krimu, vakar pēc Krīzes vadības padomes sēdes žurnālistiem atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlov­skis. Šajā palīdzībā ietilpst, piemēram, gultas, segas un termosi. Par palīdzības sniegšanu vēl būs jālemj valdībā.

Ukraina prasa palīdzību saistībā ar to, ka no Krimas teritorijas bija spiesti evakuēties daudz cilvēku, tostarp militārpersonas, kuru izvietošanai nepieciešamas elementāras lietas. “Nepieciešamās lietas netiks izsūtītas uzreiz, bet esam gatavi to darīt pēc pirmā Ukrainas puses pieprasījuma. Mēs šobrīd veicam priekšdarbus, lai būtu gatavi šādu palīdzību sniegt,” norādīja Kozlovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kad no Latvijas,ekonomisku apsvērumu dēļ,jo ir uzsēdināti,,trekno,, gadu rezultātā uz banku adatas,ir spiesti ,,evakuēties,, latvijas iedzīvotāji-par to mūsu valstsvīriem ne silts,ne auksts…….viss-es balsošu par Saskaņas centru,par Rubiku Eiroparlamentā…..piegriezusies šī bezsaimnieka attieksme pret savu zemi! Ja nav,tad lai nav!

  2. to naudinu labak atdodiet Latvijas pensionariem.

  3. Kozlovskis ,Dombrovskis, kur tad ir Latvieši!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (58)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+