×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
14. marts, 2016
Drukāt

“50 Cent” atzīst, ka sociālajos tīklos publicē fotogrāfijas ar neīstu naudu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu reperis “50 Cent” tiesā paziņojis, ka sociālajos tīklos pozējot ar neīstu naudu un lieloties ar neesošu bagātību, lai uzturētu savu “zīmolu”, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Kā jau ziņots, pagājušā gada jūlijā “50 Cent” pieteica bankrota aizsardzību pret kreditoriem, lai pasargātu savus īpašumus no tiesas piespriestās kompensācijas piecu miljonu ASV dolāru (4,5 miljonu eiro) apmērā par seksa video nopludināšanu internetā.

Taču pēc bankrota pieteikšanas “50 Cent” sociālajos tīklos turpināja publicēt fotogrāfijas ar banknošu kaudzēm. Tagad viņš tiesnesim skaidro, ka tā esot bijusi neīsta nauda, kas izmantota koncertos un videoklipos.

“50 Cent” arī publiskoja nepabeigtas ēkas attēlus, sakot, ka tā esot viņa jaunā māja Āfrikā.

Tiesa novērtējusi, ka “50 Cent” bagātība esot 64 miljoni dolāru (57,7 miljoni eiro), nevis 16 miljoni dolāru (14,4 miljoni eiro), kā viņš pats bija norādījis.

“Sociālajos tīklos attēlotā nauda nav īsta. Ziņojumos lietota nauda, ko izmanto kā butaforiju uz skatuves, un tā ir daļa no parādnieka mārketinga aktivitātēm sociālajos medijos. Neīsta nauda bieži tiek lietota izklaides industrijā – filmās, televīzijas seriālos, video un sociālo tīklu saturā,” norāda repera advokāts.

Tiesā iesniegtajos dokumentos lūgts neierobežot attēlus, ar kuriem “50 Cent” var dalīties sociālajos tīklos, jo tas “nodarīs kaitējumu manam zīmolam un iespējai nopelnīt”.

“50 Cent” arī sacīja, ka viņam nepiederot māja Āfrikā. “Man nepieder un nekad nav piederējis nekustamais īpašums Āfrikā. Ja man tāds piederētu, es to būtu norādījis,” teikts dokumentos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+