×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. marts, 2017
Drukāt

50 pāriem Latvijā tiks organizētas pirmslaulību apmācības (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ko sagaidīt no ģimenes dzīves, kā plānot mājsaimniecības budžetu, kā audzināt bērnus un sakārtot kopdzīves tiesiskos aspektus, un kā galu galā veidot – harmoniskas attiecības? Jau kopš 2014.gada apspriestie, kritizētie un pat skandālu piedzīvojušie pirmslaulību apmācību kursi beidzot piedzīvos dienasgaismu. 50 pāri, kas nolēmuši apprecēties, šogad bez maksas varēs noklausīties 24 stundu programmu, kurā speciālisti palīdzēs rast atbildes uz šiem jautājumiem, vēstīja “LNT Ziņas”.

Pirmslaulību apmācību programma tapa vairākus gadus. Tās mērķis – iepazīstināt nepieredzējušus pārus ar dažādiem laulības dzīves aspektiem, lai palīdzētu cilvēkiem veidot harmonisku kopdzīvi un attiecības un samazinātu šķirto laulību skaitu.

Programma sastāv no četriem moduļiem, no kuriem sadaļa par psiholoģiskajiem un ētiskajiem laulības aspektiem un attiecību veidošanu vēl pērn sabiedrībā izraisīja plašu rezonansi. Tajā bija plānots ļaudis informēt par dzimumu bioloģiskajām un psihes īpatnībām, mīlēšanās biežumu un pat seksuālo dzīvi. Tieši šī satura dēļ apmācību programmas ieviešana dzīvē aizkavējās. Šobrīd tā esot labota.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kārtējas mulķības kur lieki terēt naudu kuras tāpat mūsu valstī nav

Draugiem Facebook Twitter Google+