Mobilā versija
+15.8°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
16. jūnijs, 2017
Drukāt

50 slaidu sieviešu paradumi, kurus der iemācīties no galvas!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Daudzas sievietes sapņo kļūt vismaz pāris kilogramus vieglākas, lai kļūtu slaidākas, bet tas nav tik vienkārši, kā izklausās. Tomēr būt slaidai nav ne varoņdarbs, ne likteņa dāvana. Tas ir brīžiem apnicīgs ikdienas darbs ar sevi! Piedāvājam 50 noderīgus ieteikumus skaistai figūrai, kurus der iegaumēt un vienmēr ievērot!

1. Izgulies.

2. Seko līdzi savam veselības stāvoklim.

3. Lasi labas grāmatas. Fitness smadzenēm ir ne mazāk svarīgs kā ķermenim.

4. Iemīli zupas.

5. Nepadari ēdienu par kulta lietu. Meklē baudu nevis ledusskapī, bet it visā, kas tev apkārt.

6. Nodarbojies ar sportu.

7. Neapskaud tievās modeles.

8. Pērc sev skaistas drēbes.

9. Izbaudi katru kumosu, kas nonācis tev mutē.

10. Neaizraujies ar alkoholu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+