Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
15. maijs, 2015
Drukāt

Konkursā “Latvijas Arhitektūras gada balva 2014” specbalvu iegūst Rundāles pils (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Programmā iekļauta arī Rundāles pils apskate.

Konkursā “Latvijas Arhitektūras gada balva 2014” specbalvu ieguvusi Rundāles pils arhitektūra, aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas Arhitektu savienībā.

Nacionālās žūrijas priekšsēdētāja jau iepriekš bija norādījusi, ka Rundāles pils restaurāciju žūrija vēlas izcelt kā ārpus konkurences esošu 50 gadu laikā profesionāli īstenotu projektu tā kultūrvēsturiskās nozīmes dēļ.

Savukārt četri objekti saņēma “Latvijas Arhitektūras gada balvas 2014” titulu – brīvdienu māja “Brieži” Talsu novadā, dzīvokļu nams Vecrīgā, Skārņu ielā 11, Dabas koncertzāles paviljons un Rēzeknes augstskolas inženieru fakultātes studiju korpuss.

Latvijas Arhitektu savienības mērķis ir apvienot un koordinēt Latvijas arhitektu, ārpus Latvijas dzīvojošo Latvijas arhitektu un sabiedrības centienus arhitektūras un kultūrvēsturiskās vides saglabāšanā, izkopšanā un tālākā attīstībā Latvijā. Tāpat savienība, izmantojot likumdošanas iniciatīvas tiesības, ietekmē Latvijas valsts iestāžu darbību jautājumos, kas skar arhitektūru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rundālei gods un slava! Laimīgi jūtamies, jo mums ir profesionālis Pilskungs.
    Veiksmi!

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+