Mobilā versija
+18.2°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
19. augusts, 2015
Drukāt

Būs iespēja uzkāpt uz Vācijas Jūras spēku fregates klāja

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Vācu Jūras spēku fregate.

Latvijas galvaspilsētā Rīgā no 21.līdz 24.augustam uzturēsies Vācijas Jūras spēku fregate “Lübeck”, aģentūra BNS uzzināja Vācijas vēstniecībā

Vācijas Jūras spēku fregate “Lübeck” ieradīsies Rīgā piektdien, 21. augustā, un pietauvosies ostā aptuveni plkst.10. Šis Vācijas karakuģis ar apkalpi 180 cilvēku sastāvā kopš 1.augusta Baltijas jūrā piedalās mācībās. Fregati komandē kapteinis Peters Kristians Semrau (Peter Christian Semrau).

Pēc kopīgām mācībām ar Baltijas valstu jūras spēkiem viesošanās Baltijas lielākajā pilsētā apkalpei dod iespēju atpūsties pēc intensīva mācību kursa jūrā un iepazīt Latvijas galvaspilsētu.

Interesentiem būs iespējams apmeklēt kuģi sestdien, 22.augustā, no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 un svētdien, 23.augustā, no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 Šajā laikā apmeklētājiem būs iespējams gan tuvāk apskatīt fregati, gan tikties ar apkalpes locekļiem. Fregate būs pietauvota netālu no Vanšu tilta.

Pirmdien, 24.augustā, plkst.10.00 fregate “Lübeck” izies no Rīgas ostas, lai dotos ceļā uz Vāciju. Tā pietauvosies Jūras spēku bāzē Ķīlē un gatavosies plānotajiem manevriem Baltijas jūrā “Northern Coast” un “Flotex”, kas notiks šī gada septembrī un kuros piedalīsies daudzas Baltijas jūras reģiona valstis.

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+