Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
18. septembris, 2015
Drukāt

Aicina uz tikšanos ar Ingu Gaili

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtdien, 24. septembrī, plkst. 15 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina dzejas mīļotājus apmeklēt Dzejas dienu pasākumu “Laiks bija iemīlējies” jeb tikšanos ar dzejnieci Ingu Gaili, LA.lv uzzināji bibliotēkā.

Pasākumā iecerētas sarunas par dzeju, dzīvi, literatūru un teātri.

Inga Gaile ir dzejniece un dramaturģe. Klāva Elsberga, Annas Dagdas fonda un Ojāra Vācieša prēmiju laureāte, Prozas lasījumu balvas ieguvēja. Dzejoļu krājumu “Laiks bija iemīlējies”, “Raudāt nedrīkst smieties”, “Kūku Marija” un “Migla”. Ingas Gailes lugas publicētas krājumā “Āda”, bet dzejoļi bērniem – grāmatā “Vai otrā grupa mani dzird?”. Dzejnieces darbi ievietoti arī vairākos kopkrājumos.

Bez tam bibliotēkā ikviens tiek aicināts iepazīties ar Dzejas dienu izstādēm “Laikmets un personība. Tuvais un tālais Rainis”, “Dzeja ar cilvēku sirdīm tiekas”, “Visu pārradīt Dzejā…”.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+