×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Latgalē aizturēta lielākā nelegālo imigrantu grupa – 29 irākieši (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts robežsardze šorīt par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturējusi 29 Irākas pilsoņus, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone.

Irākas pilsoņi aizturēti netālu no Latvijas-Baltkrievijas robežas. Šī ir lielākā vienā reizē aizturētā nelegālo imigrantu grupa.

Pagaidām nav zināms, vai šie cilvēki pieprasījuši patvērumu Latvijā. Plašāku informāciju robežsardze sola sniegt rīt.

Jau ziņots, ka Krāslavas novadā 1.oktobrī par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu tika aizturēti 28 Irākas pilsoņi. Tobrīd tā bija lielākā vienā reizē aizturētā nelegālo imigrantu grupa.

Visas personas pieprasīja patvērumu Latvijā, un tagad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei būs jāizlemj, vai ārvalstniekiem piešķirt bēgļa vai alternatīvo statusu.

Valsts robežsardze jau iepriekš paziņojusi, ka tai ir grūtības ar telpu nodrošināšanu nelegālo robežšķērsotāju izvietošanai.

Neskatoties uz ikdienas nelegālo imigrantu pieplūdumu, Latvijai divu gadu laikā būs jāuzņem 531 patvēruma meklētājs no Eiropas dienvidvalstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Šķiet ,ka Krievija speciāli laiž caur savu robežu kāpēc viņi nepaliek Krievijā, tur tik labi dzīvot, viela pārdomām

 2. Trūkst vārdu! Kāda nesakārtotība pilnīgi visās sfērās. Kur vēl trakāk, ja kārtības nav uz ES robežAS!!
  LATVIEŠI, VAI TIEŠĀM VISI, visos atbildīgajos amatos, ESAT BEZMUGURKAULNIEKI??!!!

  Kur ir likumi?? Vai tādi vispār ir?? KAS SARGĀS LATVIJAS ZEMI NO GLOBALIZĀCIJAS IZRAISĪTĀ VIĻŅA??? KAS SARGĀS LATVIEŠU NĀCIJU NO IZNĪCĪBAS? KĀDS PATRIOTISMS?? VAI TĀDS VAR PASTĀVĒT ŠAJĀ KĀJSLAUĶU VALSTELĒ?? ZEMESSARDZE IZNĪCINĀTA! VISAS DURVIS VAĻĀ VISIEM ES UN BRISELES VĒJIEM.
  VAI TĀPĒC STĀVĒJĀM UZ BARIKĀDĒM??!

 3. Kāpēc lai tā nebūtu? Atbildēt

  Būs aizvien lielākas vjetnamiešu(un irakiešu)grupas! Par nelegālu robežas pārkāpšanu taču neviens vjetnamietis tiesāts netiek! Tas taču ir tiešs pamudinājums nākamajiem robežpārkāpējiem!

 4. Kozlovski – tava robeža caura – kad sāksi būvēt žogu ? Vai atkal Vienotības liekulīgās runas – es- mēs – te-spriedām – un neko.

 5. To naudu kuru piedava begliem . .
  To vini varetu piedavat latviesiem kuri ir aizbraukusi uz arzemem dzivot . Lai Latvija dzivotu tikai Latviesi .

 6. Diemžēl ,mūsu Latvijas robeža vairāk atgādina piemīztu vātrūmi ,kas grib tas ienāk un aiziet.Plaukšķina par tiem ,kurus netīšām noķēra,bet cik nenoķēra.Ne viena no policijām nespēs pateikt cik ieroču sanests Latvijā no kaimiņzemes un tie vairs nebūs izrūsējušie ,,kaulžāģi”,vai ,,PPš”.

 7. Viesītē vesela 5stāvu māja labā stāvoklī gaida iemītniekus.Vīrieši,lai strādā mežos,Dāmas var kopt vecos cilvēkus vai strādāt šūšanas cehos.

 8. tad kaa tad? 28 vai29.

 9. Kad rīkoties sāks Latvija? Atbildēt

  Skat.”Ungārija jau pabeigusi žoga būvniecību uz Horvātijas robežas”,LETA/AFP,15.oktobris 2015. Diena
  Kad Latvija sāks un pabeigs žoga būvniecību uz Krievijas un Baltkrievijas robežas???!

 10. Sekosim citu ES valstu piemēram! Atbildēt

  Laikmetīgās mākslas muzeja vietā nekavējoties jābūvē dzeloņstiepļu zogs!

 11. Kā gan tik vienkārši var bariem vazāties pāri robežām? Vai tad robežsargiem nav pienākums viņus visus pagriezt atpakaļ? Vai viņi obligāti jāved iekšā Latvijā? Robežsargu uzdevums (ja es ko saprotu??) taču ir sargāt robežu un nepieļaut tās pārkāpšanu. Vai tagad ir moderni robežsargiem savākt visus, kas vien nāk un vest uz Rīgu? Tā taču nav robežu sargāšana, bet izlikšanās par robežsargiem.

 12. Nu mums latgalē .. Jau visādi vazajas pa laukiem un būs vel vairāk,bail dzīvot…

 13. maisam gals vaļā

Draugiem Facebook Twitter Google+