×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
30. septembris, 2015
Drukāt

6 ieradumi, kas var sabojāt tavu nagu lakas pārklājumu

nagulakas

Roku mazgāšana ar karstu ūdeni

Atceries, karsts ūdens un laka nagiem ir divas nesavienojamas lietas. Kā arī atsakies baudīt vannu, jo tādā veidā tavs nagu lakas pārklājums ilgi neturēsies.

Mazgāšanas līdzekļu lietošana, neuzvelkot cimdus

Lielākā daļa mazgāšanas līdzekļu satur acetonu, kas ietilpst nagu lakas sastāvā. Tāpēc lieto gumijas cimdus pirms veic uzkopšanas darbus.

Matu “ķemmēšana” ar pirkstiem

Ļoti daudzām ieradums ar pirkstiem ķemmēt matus, neizmantojot ķemmi. Ja savus nagus samitrināsi ar slapjiem matiem, tavs nagu lakas pārklājums var sākt slāņoties.

Drukāšana ar ar pirkstu galiņiem

Ja tu strādā ofisā, un lielāko dienas daļu pavadi pie datora, rakstot ar klaviatūras palīdzību, tad garie nagi nebūs piemēroti. Tas nozīmē, ka tava laka sāks drupt un plaisāt.

Matu lakas nonākšana uz nagiem

Kosmētiskie līdzekļi un izsmidzināmie spreji un matu lakas satur spirtu, var bojāt tavu nagu lakas pārklājumu. Tāpēc izmanto bez spirta līdzekļus, kas nebojās tavus nagus. Tādu pašu efektu rada arī pret baktēriju gēli rokām, tā vietā izmanto mitrās salvetītes.

Sauļošanās līdzekļu izmantošana

Vielas, kas ietilpst sauļošanās krēmu sastāvā, noņem tavu nagu lakas pārklājumu vairs ne tik spīdīgu. Tāpēc ja iezied ķermeni izvairies no tā, lai krēms nenonāktu uz taviem nagiem. Pēc tam rokas noslauki ar mitro salvetīti.

 

Avots: www.pixy.ru

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+