Mobilā versija
Brīdinājums +18.9°C
Vilis, Vilhelms
Sestdiena, 27. maijs, 2017
4. jūnijs, 2015
Drukāt

6. jūnijā Kalnciema kvartālā – liels modes un dizaina pasākums

Kalnciema kvartāla Publicitātes fotoKalnciema kvartāla Publicitātes foto

6. jūnijā norisināsies gada lielākais modes un dizaina pasākums Kalnciema kvartālā – LIELĀ MODES UN DIZAINA DIENA. Jau otro gadu kvartāla pagalmā sapulcēsies iecienītākie Latvijas modes un dizaina radītāji, dizaineri, mākslinieki un izplatītāji ar karstākajām kolekcijām, iepriekšējo sezonu izpārdošanām un īpašajiem piedāvājumiem, kā arī gluži svaigi jaunpienācēji, kas plašākai auditorijai savas kolekcijas pieteiks pirmo reizi.

Kalnciema kvartāla Modes un dizaina dienā piedalīsies:

ZIB* – ar jauno kolekciju un krāšņu iepriekšējo kolekciju izpārdošanu: ies karsti!
M50 – Miera ielas veikals sagādājis jaunumus no pašu un sadarbības partneru kolekcijām – pērļu mednieces kļuvušas jaunākas, stiprākas un vēl labākas!
QooQoo – uzticams savā brīvībā;
Malvine.lv – satiekoties pretpoliem, rodas individualitāte;
YAYOI – rotaslietas, kas izceļ individualitāti;
PetraLV – mazas kleitas lieliem piedzīvojumiem;
Skinny Latvian – jo garumam ir nozīme…
…un vēl vesela virkne vietējās modes un dizaina – Eduardo Cattus, may28th, Penelopes tauriņi, We Are Young (rotas), Soul Stones by Agnese Zeltina (rotas), Gints BUDE, Artterrace, Viktora noslēpums (apakšveļa), Black Swan (kleitas), Sin on the Beach, YUTA Sense (apģērbi), ZVĒRU DĀRZS, TATIS, Zīle (apģērbi), MOSH MOSH (apģērbi) un daudzi, daudzi citi.

Dienas gaitā par noskaņu rūpēsies un plates spēlēs Henriks Eliass Zēgners, būs hennas un hair&make-up izbraukuma saloni.

Plkst. 12:00 uz brīvdabas skatuves “GINTS BUDE” apakšveļas kolekcijas prezentācija.

Par darbošanos bērniem būs parūpējušās Petra.lv meitenes – bērni varēs aplikācijas tehnikā veidot sapņu tērpu līnijas un radīt pašam/ pašai savu vasaras rokassprādzi, kurā ievīt savus vasaras piedzīvojumus.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+