Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
4. jūnijs, 2015
Drukāt

6. jūnijā Kalnciema kvartālā – liels modes un dizaina pasākums

Kalnciema kvartāla Publicitātes fotoKalnciema kvartāla Publicitātes foto

6. jūnijā norisināsies gada lielākais modes un dizaina pasākums Kalnciema kvartālā – LIELĀ MODES UN DIZAINA DIENA. Jau otro gadu kvartāla pagalmā sapulcēsies iecienītākie Latvijas modes un dizaina radītāji, dizaineri, mākslinieki un izplatītāji ar karstākajām kolekcijām, iepriekšējo sezonu izpārdošanām un īpašajiem piedāvājumiem, kā arī gluži svaigi jaunpienācēji, kas plašākai auditorijai savas kolekcijas pieteiks pirmo reizi.

Kalnciema kvartāla Modes un dizaina dienā piedalīsies:

ZIB* – ar jauno kolekciju un krāšņu iepriekšējo kolekciju izpārdošanu: ies karsti!
M50 – Miera ielas veikals sagādājis jaunumus no pašu un sadarbības partneru kolekcijām – pērļu mednieces kļuvušas jaunākas, stiprākas un vēl labākas!
QooQoo – uzticams savā brīvībā;
Malvine.lv – satiekoties pretpoliem, rodas individualitāte;
YAYOI – rotaslietas, kas izceļ individualitāti;
PetraLV – mazas kleitas lieliem piedzīvojumiem;
Skinny Latvian – jo garumam ir nozīme…
…un vēl vesela virkne vietējās modes un dizaina – Eduardo Cattus, may28th, Penelopes tauriņi, We Are Young (rotas), Soul Stones by Agnese Zeltina (rotas), Gints BUDE, Artterrace, Viktora noslēpums (apakšveļa), Black Swan (kleitas), Sin on the Beach, YUTA Sense (apģērbi), ZVĒRU DĀRZS, TATIS, Zīle (apģērbi), MOSH MOSH (apģērbi) un daudzi, daudzi citi.

Dienas gaitā par noskaņu rūpēsies un plates spēlēs Henriks Eliass Zēgners, būs hennas un hair&make-up izbraukuma saloni.

Plkst. 12:00 uz brīvdabas skatuves “GINTS BUDE” apakšveļas kolekcijas prezentācija.

Par darbošanos bērniem būs parūpējušās Petra.lv meitenes – bērni varēs aplikācijas tehnikā veidot sapņu tērpu līnijas un radīt pašam/ pašai savu vasaras rokassprādzi, kurā ievīt savus vasaras piedzīvojumus.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+