Horoskopi un mistika
Horoskopi

6 pašas skaudīgākās zodiaka zīmes. Kuras tās ir? 16

Foto – Fotolia

Skaudība nav tas pats kas greizsirdība. Skaudība rodas tad, kad mums nav vēlamā objekta, kuru lieto cits. Bet greizsirdība parādās, kad kaut ko, kas mums pieder, “apdraud” trešais cilvēks. Skaudība – situācija ar diviem cilvēkiem, bet greizsirdība – tā ir situācija ar trim. Skaudība – reakcija uz kaut kā trūkumu, bet greizsirdība – reakcija uz draudiem kaut ko (precīzāk, kādu) pazaudēt.

Ja tu gribi, lai tev ir kaudze naudas kā tavam draugam – tā ir greizsirdība. Ja tevi sanikno tas, ka tavs bijušais ieviesis jaunu draudzeni – tā ir skaudība. Skaudība ir nedaudz vairāk apvaldīta un pasīvāka par greizsirdību, bet abas jūtas var pamudināt mūs uz pašu neglītāko rīcību. Kuras horoskopa zīmes tad ir visvairāk tendētas uz skaudības sajūtu un izpausmēm?

1. Vērsis
Vērsis dievina skaistas un dārgas lietas, tāpēc viņš izjūt ne tās labākās jūtas, kad citiem pieder kaut kas, ko viņš pats gribētu sev. Patiesībā skaudība Vērsim var būt laba motivācija, un viņš sāks aktīvi darboties, lai iegūtu kāroto objektu. Piemēram, ja viņa draugs iegādājies lielisku jaunu automobili, Vērsis arī to sagribēs, un tūlīt sāks būvēt plānus tā iegādei.

2. Dvīņi
Dvīņu negatīvās īpašības ir virspusējība un vaļsirdības trūkums. Dvīņi var ieciklēties uz to, kas ir citiem cilvēkiem tā vietā, lai būtu pateicīgi par to, kas viņiem pieder. Dvīņi nereti var kārot labu māju vai labāko automašīnu, izjūtot atklātu skaudību pret cilvēkiem, kam šie labumi ir. Tas liek Dvīņiem justies kā neveiksminiekiem. Kad Dvīņiem izdodas kādu “pārspēt”, viņi jūtas daudz labāk un apmierinātāk.

3. Jaunava
Jaunava tiecas apskaust tos, kuriem (kā viņām šķiet) ir viss. Sociālie tīkli var tikai pastiprināt Jaunavas skaudību, jo šai zodiaka zīmei ir nepatīkami zināt, ka kāds cits izskatās veiksmīgāks vai dzīvo spilgtu un piesātinātu dzīvi. Jaunavas var pat nosodīt citus, un lai gan viņas to nekad neatzīs, tas arī viņu skaudības rezultāts. Jaunavas standarta doma: “Kāpēc es tik centīgi strādāju, bet mazāk cienījami cilvēki dzīvo labāk par mani?”

4.Svari
Svari, kā likums, jūt, ka nepietiekami dara, lai gūtu panākumus, un tas liek viņiem apskaust tos cilvēkus, kuriem ir precīzi mērķi, uz kuriem tie iet. Tas Svarus apbēdina un vēl vairāk bremzē: viņi jūtas iedzīti strupceļā un nezina, ko darīt vai kā vajadzētu rīkoties. Svari ļoti vēlas savu talantu un spēju atzīšanu, tāpēc ļoti apskauž tos, kuri ir veiksmīgi un uzskata, ka šie cilvēki sasnieguši šādus rezultātus nepiedodami viegli un daļēji nepelnīti.

Saistītie raksti

5.Skorpions
Skorpionam nav raksturīgi izjust skaudību materiālo lietu plānā, bet viņu padara traku citu cilvēku sasniegumi, viņu mākslinieciskie talanti vai personības iezīmes. Piemēram, Skorpions var apskaust prasmi būt sabiedriskam, aukstasinīgam, neturēt ļaunu prātu. Bet vēl Skorpions izjūt spēcīgus skaudības uzliesmojumus pret citu cilvēku partneriem, it īpaši, ja tie iemieso viņu pašu sapņu tēlus. Ja Skorpions apskauž, viņš neapzināti var tev “iedzelt” un mēģināt dažādi ievainot.

Mežāzis
Mežāzis patiesi nevēlas apskaust citus, taču dažkārt tas ir vienkārši pāri viņa spēkiem, it īpaši tad, kad viņam šķiet, ka kāds cits sasniedzis tādus pašus panākumus, kuru vārdā Mežāzis tik cītīgi un ilgi strādājis. Šī zodiaka zīme centīsies “pārformatēt” savu skaudības enerģiju un izmantot to, lai paskubinātu pati sevi. Mežāzis parasti domās zīmē ļoti skaidru ainu par to, ko grib sasniegt (un ko apskauž), bet pēc tam visiem spēkiem cenšas to iegūt.

Avots: “flytothesky.ru”

LA.lv