Horoskopi un mistika
Ezoterika

6 pateicīgākās zodiaka zīmes, kuras dzīvē spēj novērtēt katru sīkumu0

Foto – LA.lv

Mēs visi esam tik aizņemti, ka ļoti bieži nemaz nepamanām skaistumu, kas ir mums apkārt. Reizēm mums tomēr nepieciešams apstāties un noķert mirkli: gūt baudījumu no tases kafijas, pamanīt bērna smaidu vai skaistu skatu aiz loga. Kad mēs mākam sakoncentrēties un izbaudīt apkārtējās pasaules mazos brīnumus, tas mūs padara daudz pozitīvākus un pateicīgākus. Kuras zodiaka zīmes vislabāk spēj paust pateicību par visu, ko dāvā dzīve?

1.Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji, protams, novērtē komfortu un greznību, bet viņiem piemīt arī dabīga spēja pievērst uzmanību patīkamiem sīkumiem, kas palīdz neieslīgt negatīvismā. Vērsis ir reālists, un viņš labi saprot, ka dzīvē notiek dažādas nepatikšanas un problēmas, bet mazi prieki var no tām novērst uzmanību un mīkstināt likteņa sitienus.

2.Dvīņi

Dvīnim mazie dzīves sīkumi, piemēram, laba rīcība un žesti, stiprina attiecības ne tikai ar ģimeni un draugiem, bet arī ar kolēģiem un cilvēkiem, kurus viņš satiek dienas laikā. Dvīnis novērtēs šos sīkumus, kas padara dzīvi labāku un rada pozitīvas emocijas.

3.Vēzis

Daudzi patīkamākie Vēža dzīves mirkļi ir saistīti ar cilvēkiem, ar kuriem viņš ir tuvs. Ģimenes vakariņas vai bērna smiekli – tas viss piepilda Vēzi ar prieku. Novērtējot šos sīkumus un izjūtot par tiem pateicību, Vēzis jūtas drošībā, atrodoties pasaulē, kur viņu ieskauj siltums un mīlestība. Ja Vēzis jūtas nomākts, viņš koncentrējas uz kaut ko pozitīvu, lai paceltu sava optimisma līmeni.

4.Jaunava

Jaunavas zina, ka tad, kad tu pievērs uzmanību dzīves sīkumiem, tu daudz ko uzzini par sevi, par pasauli un par to, kā tu iekļaujies šajā pasaulē. Jaunavas vienmēr ir tendētas uz mācībām un pilnveidošanos. Sakoncentrējoties uz sīkumiem, Jaunava ir spējīga atrast pareizo risinājumu. Šai zodiaka zīmei ir talants būt ikvienā situācijā koncentrētam uz sīkākajām detaļām, kā arī redzēt pozitīvo šajās detaļās – tas ļoti atšķir Jaunavu no visiem pārējiem.

5.Svari

Saistītie raksti

Svari cenšas apzināties katru tagadnes mirkli, lai nepalaistu garām mazos priekus. Viņi labi apzinās, ka šie mirkļi ir vērtīgi un piešķir dzīvei jēgu. Svari vienmēr izjūt pateicību par visu, kas viņiem ir, un viņi prot pamanīt daudz brīnišķīgu mirkļu, kas kalpo kā līdzsvars gadījumos, kad periodiski rodas problēmas. Svari ir tie cilvēki, kuri dara visu iespējamo, lai pat sliktā situācijā ieraudzītu kaut ko pozitīvu.

6.Zivis

Zivis pievērš uzmanību savas dienas labākajiem mirkļiem un no tiem iedvesmojas. Ja ceļā gadās grūtības, tās izmanto šos mazos prieka brīžus, lai nostiprinātu savu drosmi un izlēmīgumu. Zivis labi zina, ka līdzās negatīvajām lietām notiek vēl daudz vairāk pozitīva, pat ja šīs labās lietas ir pavisam niecīgas un tās nepieciešams meklēt. Zivīm piemīt dabīga spēja ieraudzīt skaistumu pat tad, kad tas ir paslēpts lielākajai daļai cilvēku, un šī spēja ievērojami uzlabo Zivju dzīvi.

Avots: Esotericblog

LA.lv