Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
29. maijs, 2014
Drukāt

6 pazīmes, kā atšķirt Skolotāju no kritiķa (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Skolotājs parāda tev prāta dabu, kritķis vienkārši apstiprina, ka tu esi neapgaismots.

2. Skolotāju neuztrauc, vai tu viņam piekrīti vai ne, bet kritiķis cenšas, lai tu pieņemtu viņa skatījumu.

3. Skolotājs padara lietas vienkāršas, kritķis vai nu tās sarežģī vai piedāvāt aizvietot vienas tavas koncepcijas ar citām.

4. Skolotājs tevi priecē, kritķis liek justies nepilnvērtīgam.

5. Skolotāju tu vēlies redzēt, neatkarīgi ne no kā, no kritiķa gribas ātrāk tikt vaļā.

6. Kritiķiem ļoti patīk atgādinā, ka “katrs cilvēks mūsu ceļā ir Skolotājs”, bet Skolotājs nesauks tevi par savu skolēnu, kamēr tu pats nepaprasīsi, un reizēm pat ja prasīsi, vienalga tevi tā nesauks.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas ir “prāta daba”?? Kaut kādas idejas par kaut ko, nezin ko? Tad jau katrs alu piedzēries hokeja fans, kad tiek pie runāšanas, kļūst par Skolotāju. Līdz ar to otrs jautājums – kas, ellē ratā, ir “Skolotājs”? Kā var noprast, par pedagoga profesiju te nav runa. Un trešais jautājums – vai ir kaut kādi kritēriji, kā atšķirt “Skolotāju” no vienkārši harizmātiska cilvēka? Mums taču pilnas avīzes un interneti ar visādiem, kas gudri runāt prot. Jautājumu par šo rakstu vairāk, nekā jēgas no tā. Tas, ka nekonstruktīvi kritizēt, nemudinot uz panākumiem un nekad neuzslavējot, ir slikti, tas jau tā kā bija zināms.

  2. Viss ir tā ,kā rakstat.

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+