Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
29. maijs, 2014
Drukāt

6 pazīmes, kā atšķirt Skolotāju no kritiķa (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Skolotājs parāda tev prāta dabu, kritķis vienkārši apstiprina, ka tu esi neapgaismots.

2. Skolotāju neuztrauc, vai tu viņam piekrīti vai ne, bet kritiķis cenšas, lai tu pieņemtu viņa skatījumu.

3. Skolotājs padara lietas vienkāršas, kritķis vai nu tās sarežģī vai piedāvāt aizvietot vienas tavas koncepcijas ar citām.

4. Skolotājs tevi priecē, kritķis liek justies nepilnvērtīgam.

5. Skolotāju tu vēlies redzēt, neatkarīgi ne no kā, no kritiķa gribas ātrāk tikt vaļā.

6. Kritiķiem ļoti patīk atgādinā, ka “katrs cilvēks mūsu ceļā ir Skolotājs”, bet Skolotājs nesauks tevi par savu skolēnu, kamēr tu pats nepaprasīsi, un reizēm pat ja prasīsi, vienalga tevi tā nesauks.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas ir “prāta daba”?? Kaut kādas idejas par kaut ko, nezin ko? Tad jau katrs alu piedzēries hokeja fans, kad tiek pie runāšanas, kļūst par Skolotāju. Līdz ar to otrs jautājums – kas, ellē ratā, ir “Skolotājs”? Kā var noprast, par pedagoga profesiju te nav runa. Un trešais jautājums – vai ir kaut kādi kritēriji, kā atšķirt “Skolotāju” no vienkārši harizmātiska cilvēka? Mums taču pilnas avīzes un interneti ar visādiem, kas gudri runāt prot. Jautājumu par šo rakstu vairāk, nekā jēgas no tā. Tas, ka nekonstruktīvi kritizēt, nemudinot uz panākumiem un nekad neuzslavējot, ir slikti, tas jau tā kā bija zināms.

  2. Viss ir tā ,kā rakstat.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+