×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

6 pazīmes, kas liecina – viņš ar tevi flirtē

pirmais_randins_paris

Teju katra sieviete vismaz reizi dzīvē ir saskārusies ar situāciju, kad nespējam saprast, vai pievilcīgais sarunas biedrs ir vienkārši draudzīgs vai tomēr ieinteresēts iepazīties ar mums tuvāk. Šai sakarā portāls “Women’s Health” piedāvā sešas pazīmes, kas liecina – viņš ar tevi flirtē!

Viņa augums ir vērsts pret tevi

Ja vīrietis ar augumu it kā vēršas pie tevis, viņa pleciem esot tieši pretim taviem, zini, ka viņš ir ieinteresēts. Cilvēki sniedzas pēc tā, kas viņiem ir tīkams un tur, kur vēlas doties, skaidro eksperti.

Ja puse viņa auguma vēršas durvju virzienā, netērē laiku, bet, ja vīrietis ar tevi komunicē, nostādot augumu tieši pretī tavam, turpini uzsākto sarunu!

Viņš nedaudz nervozē

Krekla krunciņu izgludināšana, matu atmešana no pieres, plecu iztaisnošana un kāju pārlikšana vienai pār otru liecina, ka vīrietis tavā klātbūtnē nedaudz nervozē, cenšoties atstāt pēc iespējas labāku iespaidu.

Viņš uzskaita lietas, kas jums ir kopīgas

Ja sarunā ar vīrieti mini lietas, kas tevi interesē, piemēram, mīļākais mūzikas stils ir džezs un esi iecienījusi indiešu virtuvi, un viņš piekrītoši māj ar galvu, sakot, ka jums ir kas kopējs, zini, viņš ir ieinteresēts tālākā informācijas noskaidrošanā par tevi!

Viņš uztur acu kontaktu

Ļoti iespējams, ka draugu rīkotā ballītē palaid garām iespēju iepazīties, jo neuztver pretējā telpas pusē stāvošā vīrieša skatienu. Ja viņš uztur acu kontaktu un nenovēršas, kad sastopas jūsu skatieni, nebaidies uzsākt sarunu!

Vēro viņa uzacis

Kā skaidro eksperti, ja vīrietim patīk tas, ko viņš redz, viņa uzacis uzraujas un strauji nolaižas, uzlūkojot interesējošo objektu.

Viņš atceras detaļas

Vienkāršs veids, kā noteikt, vai vīrietim esi iepatikusies, ir piefiksēt, cik labi viņš atceras informācijas detaļas. Ja viņš arī sarunas beigās atcerēsies tevis nosauktā kaķa vārdu, zini, ka esi izpelnījusies neviltotu sarunas biedra uzmanību!

 
vina_delfi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+