Kokteilis
Veselam

6 pazīmes, kas var liecināt, ka vīrietim ir attiecības ārpus ģimenes9

Foto – Stock

Kad sieviete sāk just, ka attiecības ar mīļoto cilvēku tiek nomāktas ar svešu, līdz šim brīdim nebijušu klusēšanu, no partnera sāk izstarot vēsums, ir pamats aizdomās par neuzticību. Var censties notvert „svešu aromātu uz dzīvesbiedra drēbēm”, mēģināt pārbaudīt viņa mobilā telefona saturu, bet pilnīga kontrole tikai pasliktinās situāciju.

Psihologi jau ir sen noteikuši pazīmes, pēc kurām var aizdomāties, vai vīram ir sānsolis.

1. Vīrietis vēlāk atgriežas no darba, personīgā dzīve vairs nav dzīves prioritāte. Slavenie veiksmīgie darījumi kļūst biežāki un biežāki, pasūtītāji nāk bariem, bet priekšniekam visu laiku nepieciešama steidzama konsultācija, pat naktī. Sistemātiska kavēšana ir iemesls, lai sāktu aizdomāties.

2. Vīrietis sāk savādāk izpildīt laulāto gultas priekus. Seksuālo attiecību režīms sāk strauji mainīties, piemēram, praktiski nekad nav intīmās tuvības piektdienās. Bet vīri, kuriem ģimenes ir pietiekami ilgi, ar seksu nodarbojas vienveidīgi.

3. Vīrietis detalizēti seko savam ārējam izskatam. Agrāk, pirms veļas mazgāšanas, bikses bija ar varu jāatņem, vajadzēja atgādināt par tīru kreklu. Tagad regularitāti, ar kādu viņš pārģērbjas, var tikai apskaust. Rīta skūšanās ir pārvērties par rituālu, kurš tiek pabeigts ar nesen uzradušos tualetes ūdens uzsmidzināšanu. Tajā pašā laikā, ģimenes attiecības tiek apveltītas ar glaimojošām, nelaikā izteiktām piezīmēm.

4. Vīrietis pārstāj sevi kontrolēt. Viņu tracina bērna raudas, guļošs kaķis, jebkurš sīkums, kurš nav pat uzmanības vērts. Viņš, pats to nemanot, pēkšņi sievas izskatā atrod daudz nepilnību, ar kurām nevar samierināties.

5. Tagad viņš lec augšā pie katra mobilā telefona zvana, sarunas notiek vienatnē, bez telefona kabatā nestaigā pat mājās. Baidās, ka sieva izlasīs īsziņas telefonā. Līdzīga aina ir vērojama ar portatīvo datoru. Sievai pat tuvu nav atļauts pienākt klāt, tā lai varētu izlasīt saraksti.

Saistītie raksti

6. Ģimenes budžets vīra krāpšanas laikā ir pakļauts dažām izmaiņām. Neskatoties uz to, ka darba laiks ir palielinājies, alga nav kļuvusi lielāka. Uzrodās neparedzēti izdevumi mašīnas detaļām, kura tagad ir sākusi lūzt biežāk un pieprasa papildus izdevumus.

Augstāk norādītās pazīmes var liecināt par citām problēmām, ģimenes attiecības bieži kļūst sarežģītākas ikdienas un sociālo faktoru dēļ. Lai vai kā, bet ir pienācis laiks parunāt, aizdomāties un kaut ko mainīt, lai nav jāpārdzīvo sāpīgas un nepatīkamas sajūtas.

LA.lv