×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. janvāris, 2015
Drukāt

6 soļi, kā tikt pie taisniem matiem bez taisnotāja (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā zināms, matu taisnotājs bojā matus, taču tos bojā jebkāds palielināts karstums, ja mati netiek aizsargāti. Lūk, veids, kā matiem likt būt taisniem, neizmantojot matu taisnotāju un pēc iespējas samazinot matu bojāšanu. Lai gan katram cilvēkam ir atšķirīgs matu tips un tekstūra, tomēr ir daži soļi, kas var palīdzēt matiem būt taisniem.

1. Mazgā matus ar taisniem matiem paredzētu šampūnu un kondicionieri remdenā vai vēsā ūdenī.

2. Kad mati ir atbrīvoti no šampūna un kondicioniera vēlreiz skalo tos aukstā ūdenī, tik aukstā cik aukstā spēj noturēties, tādā veidā aizverot mata kutikulu.

3. Pēc tam, kad ar dvieli esi izsusinājusi matus, ieklāj tajos līdzekli, kas pasargā no karstuma iedarbības. Pēc tam uzmanīgi ķemmē matus ar retu zobu matu suku sākot no matu galiem un uz augšu.

4. Ieslēdz matu fēnu uz vidēja karstuma un žāvē tos ar pirkstiem braucot caur matiem. Pēc tam sadali matus 3-6 daļās uz žāvē katru daļu izmantojot apaļu matu suku gaisu pūšot matu augšanas virzienā no matu saknēm līdz galiem.

5. Līdz ko mati ir sausi, pārslēdz matu fēnu uz vēso gaisu un turpini pūst vēso gaisu uz visiem matiem izmantojot matu suku. Vēsais gaiss palīdz nofiksēt frizūru.

6. Ņem savu mīļāko serumu spožiem un mirdzošiem matiem un nelielu daudzumu iespied rokā un ieklāj matos sākot no matu vidus daļas līdz matu galiem.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. “Pēc tam uzmanīgi ķemmē matus ar retu zobu matu suku sākot no matu galiem un uz augšu.”
    Vai kāds var izskaidrot kā izskatās reta zobu matu suka????

  2. Jānopērk TOPSHOPĀ matu taisnotājs un tad vispār paliksi bez matiem!!!

  3. Dura! Katra trešā nāk pretī ar taisniem lokiem un tērē laiku, naudu lokainu matu iegūšanai!!! Padomā,cik tev daudz naudas palicis kabatā, kamēr pārējo maciņos bieži naudas pēc friziera apmeklējuma VIENKĀRŠI vairs NAV!!! Bez tam, NESPĒLĒJIES ar saviem matiem, vari rūgti nožēlot, bet tad jau būs par vēlu… SKAISTI mati, skropstas, uzacis ir Dieva dāvana un NEVAJAG APSMIET šūpulī ielikto skaistumu!!! Vēl lielāks GRĒKS ir vīriešiem, kuri “notriec” pliku galvu… Cita runa, ja Dievs ir devis mantojumā plikgalvību!?? Cilvēka mūža skaistākie gadi paskrien vēja atrumā, tādēļ NEVAJAG sevi nolemt SKAISTUMA NEIZBAUDĪŠANAI… Vecums jau pats par sevi nāk kā kuilis rūkdams…

  4. Vienīgais solis- nogriez uz nullīti.

  5. Bet tās, kurām ir taisni mati, vēlas tikt pie lokainiem matiem. Neviens nav apmierināts ar to, kas viņam ir. Īpaši sievietes.

Draugiem Facebook Twitter Google+