Mobilā versija
+19.2°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
30. decembris, 2014
Drukāt

6 svarīgi jautājumi, kurus uzdot partnerim pirms kāzām

1. Vai un cik bērnu tu vēlētos?

1no6
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Kad esam iemīlējušies mums ir tieksme redzēt otru labākajā iespējamā gaismā. Tas, protams, ir lieliski, taču līdz kāzām par daudz ko nopietni jāizrunājas, lai kopdzīves laikā nevajadzētu saskarties ar dažādiem pārsteigumiem, iespējams, tev ne pārāk patīkamiem. Tāpēc iepazīsti dziļāk savu iecerēto dzīves draugu!

Pavaicā viņam zemāk minētos jautājumus un uzsāc dialogu.

Vai tu vēlies bērnus? Cik? Ja nepieciešams, vai tu būtu gatavs izmantot citus veidus, kā tikt pie bērniem, piemēram mākslīgās apaugļošanas ceļā vai adopciju? Ir ļoti svarīgi izrunāt šo jautājumu, lai partneri zina viens otra nostāju šajā jautājumā.

  1. Vai un cik bērnu tu vēlētos?
  2. Kāds vecāks tu vēlētos būt?
  3. Kāda ir tava kredītvēsture un tavu parādu apmērs?
  4. Kurš kādus darbus darīs mājās?
  5. Cik bieži tu gribētu mīlēties?
  6. Kādu tu iedomājies mūsu laulības dzīvi pēc pieciem gadiem?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+