×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

6. un 7. oktobrī K.K fon Stricka villā pirmo reizi uzstāsies Alise Joste

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Koncertos būs dzirdama Alises Jostes oriģinālmūzika, apvienojot abu līdz šim izdoto albumu skanējumu. Alises mūzika ir intīma, trausla un neviltota. Tie ir dziļi personiski stāsti, askētiskas muzikālās aranžijas un ēteriska balss, kas klausītāju ieved viņa paša iekšējā pasaulē, ļaujot uzelpot no ikdienas. Koncertos Alisei uz skatuves pievienosies arī Kārlis Josts un Jānis Šipkēvics, lai kopīgi izpildītu dziesmas no abiem Alises albumiem.

“Tie būs klusi un rudenīgi svētki, un iespēja skaistā vietā satikties un uz pāris stundām apstāties. Vienlaikus tā būs arī retrospekcija par līdz šim mūzikā izdarīto. Ļoti priecājos, ka uz skatuves ar mani būs Kārlis un Jānis, kas ļaus visam skanēt tieši tā, kā tas savulaik skanējis manā galvā un noteikti pat vēl krāšņāk.”

Kopš muzikālās darbības sākuma Alise ir izdevusi divus studijas albumus. Plašāku uzmanību Alise izpelnījusies ar savu otro albumu “Hardships Are Ships”, kas pērn ticis apbalvots gan ar jaundibināto Austras balvu, gan Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu kategorijā “Labākais dziesminieka albums”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+