Horoskopi un mistika
Ezoterika

6 zodiaka zīmes, kas padara pasauli labāku0

Viņi ir paši gādīgākie un jūtīgākie. Viņi palīdz vecenītēm šķērsot ceļu, noceļ kaķi no koka, atdod pēdējo naudu, lai palīdzētu tiem, kuriem tā vajadzīga. Šie cilvēki padara pasauli labāku. Viņi pēc savas pieredzes zina, kas ir rūpes par citiem. Sākumā viņi var šķist ciets rieksts, bet viņu iekšienē ir maigs kodols:

Zivis

Zivis uzvedas tā, it kā būtu pārāk labas šai pasaulei, bet tie, kas viņas pazīst, zina, ka Zivis ir tie paši mīkstsirdīgie labsirži. Zivis ir ļoti līdzcietīgas – ja tev ir problēmas, viņas izdarīs visu, lai tev palīdzētu. Sirds Zivīm ir laba un līdzjūtīga, taču tas nepadara tās vājas.

Vēzis

Emocionālie Vēži ir ļoti gādīgi. Viņi tiecas pārāk stipri pieķerties apkārtējiem, tāpēc cenšas no cilvēkiem turēties nomaļus, baidoties no sāpēm. Vēzis nevar nodzīvot ne dienu, neizdarot kādam pakalpojumu vai labu darbu. Var šķist, ka viņš tur tevi rokas stiepiena attālumā, bet zini, viņš, visticamāk, aizstāvas.

Auns

Tu vari padomāt, ka Auns ir pārāk aizņemts, lai rūpētos par citiem cilvēkiem, taču patiesībā viss ir tieši otrādi. Neraugoties uz savu konkurējošo raksturu un paradumu panākt vēlamo visos veidos, Auns dziļi pārdzīvo paziņu un tuvinieku likteni. Auns var lielīties par savu nežēlīgo uzvaru un vienlaikus iet strādāt par brīvprātīgo bezpajumtnieku patversmē.

Jaunava

Jaunava ir kritiska būtne, kas tiecas pārmērīgi analizēt visu un visus, taču zem vēsās un aprēķina pilnās maskas slēpjas cilvēks ar pašiem labākajiem nodomiem. Jaunava, kā likums, tur savas jūtas pie sevis. Tomēr tās bez šaubām parādās zināmos apstākļos. Jaunavai ir mīksta sirds, viņa vienkārši pārāk daudz strādā, tāpēc neviens to neievēro.

Mežāzis

Saistītie raksti

Ja tu domā, ka viss par ko rūpējas Mežāzis, ir viņa darbs, tu smagi kļūdies. Mežāzis ir ļoti maigs un gādīgs. Viņš vienkārši neizrāda to, jo baidās izskatīties vājš. Mežāzis bīstas no tā, kas var notikt, ja viņi parādīs pasaulei savu jūtīgumu. Viņš negrib ciest no cilvēkiem, kuri izlemj izmantot viņa vājību, un izdarīs visu iespējamo, lai to novērstu. Mežāzis uzskata, ka apkārt nav tik daudz godprātīgu, līdzjūtīgu cilvēku, tāpēc labāk glabāt emocijas pie sevis.

Lauva

To, kā Lauvu redz citi, viņam ir ārkārtīgi svarīgi, tāpēc viņš netiecas izrādīt savas vētrainās emocijas. Viņš grib, lai viņu mīlētu, un baidās, ka viņu var nosodīt, ja izpaudīsies viņa pārmērīgās emocijas. Lauva saka, ka viņš neiebilst pret kritiku, bet patiesība ir tajā, ka ikviens negatīvs vārds Lauvam ir sāpīgs. Tādējādi viņš izliksies, ka kā viņā nav maigas, ievainojamas rakstura puses.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv