×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. februāris, 2012
Drukāt

60 dienas ieputinātā auto

Zviedriju pamatīgi pārsteidzis kāds brīnumains izglābšanās gadījums, kad vīrietis spējis divus mēnešus bez pārtikas izdzīvot, iesprostots sniegā ieputinātā automašīnā.


 

Nelaimē nokļuvušā vīrieša automašīnu piektdien uz nomaļa meža ceļa atrada garāmbraucēji, kas domāja, ka spēkrats ir pamests. Taču tajā atradās kāds vīrietis, kurš apgalvoja, ka nav ēdis kopš 19. decembra, un esot izdzīvojis, ēdot sniegu. Eksperti vīrieša izglābšanos dēvē par “brīnumainu izdzīvošanu” un skaidro, ka teorētiski tas esot bijis iespējams. “Iespējamība izdzīvot ilgāk par 60 dienām ir maza, taču zemā gaisa temperatūrā palēninās vielmaiņa un samazinās enerģijas patēriņš,” skaidrojis Upsalas universitātes profesors Tomijs Sēderholms.

Tikmēr zviedru mediji ziņo, ka vīrietis, kurš pēc atrašanas nogādāts slimnīcā, jau kopš pagājušā gada vidus dzīvojis savā automašīnā. Policija skaidro, ka vīrieša spēkrats, visticamāk, uz meža ceļa bijis jau pirms pirmā sniega uzsnigšanas, jo uz ceļa nav automašīnas riepu nospiedumu. Kā laikrakstam “Aftonbladet” pastāstījis tuvējā ciemata veikalnieks, kopš vasaras vīrietis ik pa laikam iepircies pie viņa. Kāds cits vīrieša paziņa stāstījis, ka maijā viņš pazudis, jo radušās problēmas ar parādu piedzinējiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+