Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Valdība uzliek pašvaldībām par pienākumu evakuēt pamestas automašīnas

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanas likumā, kas paredzēs pašvaldībām pienākumu evakuēt pamestas automašīnas.

Grozījumi paredz, ka pašvaldībām turpmāk publiskai lietošanai paredzētās teritorijās būs jāorganizē ārpus ceļa novietotu transportlīdzekļu pārvietošana piespiedu kārtā, nogādājot tos speciālā stāvvietā. Evakuētas tiks tās automašīnas, kas saskaņā ar normatīvo regulējumu ir atzīstamas par “atmestām nolietotām automašīnām”.

Pašvaldība pēc ziņojuma saņemšanas par ilgstoši stāvošu transportlīdzekli un brīdinājuma uzlīmes piestiprināšanas, ja 30 diennakšu laikā nav pieteicies transportlīdzekļa īpašnieks, atzīs transportlīdzekli par atmestu nolietotu transportlīdzekli.

Ja šis transportlīdzeklis atrodas pašvaldībai piederošās publiskajai lietošanai paredzētajās teritorijās, pašvaldība organizēs transportlīdzekļa pārvietošanu uz specializēto stāvvietu. Ja 30 diennakšu laikā nepieteiksies transportlīdzekļa īpašnieks, pašvaldība nodos atmesto nolietoto transportlīdzekli apstrādes uzņēmumam.

Pamesto transportlīdzekļu nogādāšanu pārstrādes uzņēmumam varēs uzticēt arī atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.

Iecerēts, ka grozījumi likumā stāsies spēkā ar nākamā gada 1. janvāri.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+