Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Valdība uzliek pašvaldībām par pienākumu evakuēt pamestas automašīnas

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanas likumā, kas paredzēs pašvaldībām pienākumu evakuēt pamestas automašīnas.

Grozījumi paredz, ka pašvaldībām turpmāk publiskai lietošanai paredzētās teritorijās būs jāorganizē ārpus ceļa novietotu transportlīdzekļu pārvietošana piespiedu kārtā, nogādājot tos speciālā stāvvietā. Evakuētas tiks tās automašīnas, kas saskaņā ar normatīvo regulējumu ir atzīstamas par “atmestām nolietotām automašīnām”.

Pašvaldība pēc ziņojuma saņemšanas par ilgstoši stāvošu transportlīdzekli un brīdinājuma uzlīmes piestiprināšanas, ja 30 diennakšu laikā nav pieteicies transportlīdzekļa īpašnieks, atzīs transportlīdzekli par atmestu nolietotu transportlīdzekli.

Ja šis transportlīdzeklis atrodas pašvaldībai piederošās publiskajai lietošanai paredzētajās teritorijās, pašvaldība organizēs transportlīdzekļa pārvietošanu uz specializēto stāvvietu. Ja 30 diennakšu laikā nepieteiksies transportlīdzekļa īpašnieks, pašvaldība nodos atmesto nolietoto transportlīdzekli apstrādes uzņēmumam.

Pamesto transportlīdzekļu nogādāšanu pārstrādes uzņēmumam varēs uzticēt arī atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.

Iecerēts, ka grozījumi likumā stāsies spēkā ar nākamā gada 1. janvāri.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+