×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Novembrī politiski represētajiem rīdziniekiem izmaksās svētku pabalstu (3)

Foto - LetaFoto - Leta

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienu, politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki – valsts pensiju saņēmēji novembrī varēs saņemt svētku pabalstu, kura apmērs vienai personai būs 75 eiro, LA.lv uzzināja Rīgas domē.

Pabalsts tiek izmaksāts politiski represētajiem un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem – valsts pensiju saņēmējiem, kuri savu dzīves vietu deklarējuši Rīgā līdz 2015. gada 1 novembrim, ari tiem, kas dzīvo sociālās aprūpes centros, paskaidroja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Bulāne.

Pabalsts tiek piešķirts reizi gadā, novembrī, bez iesnieguma un bez ienākumu un materiālās situācijas izvērtēšanas, pārskaitot uz kontu vai izmaksājot kasē.

Svētku pabalstu var saņemt politiski represētās personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieki uzrādot politiski represētās personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statusu un personu apliecinošu dokumentu.

Rīdzinieki pabalstu varēs saņemt no 2. līdz 13. novembrim savās mikrorajona/rajona nodaļās:

2.-3.novembrī Zemgales priekšpilsētā dzīvojošie;

4.-5.novembrī Latgales priekšpilsētā dzīvojošie;

6.novembrī Vecmīlgrāvja, Vecāķu un Jaunciema mikrorajonā dzīvojošie;

9.-10.novembrim Kurzemes rajonā dzīvojošie;

12.novembrī Vidzemes priekšpilsētā, Čiekurkalnā, Mežaparkā un Centra rajonā dzīvojošie;

13.novembrī Pētersalas, Jaunmīlgrāvja un Sarkandaugavas mikrorajonā dzīvojošie.

Ja attaisnojošu iemeslu dēļ persona nevarēs saņemt svētku pabalstu norādītajos datumos, tad pabalstu varēs pieprasīt sešu mēnešu laikā no tiesību rašanās dienas, piebilda Bulāne.

Pērn pabalstu politiski represētām personām saņēma 3441 rīdzinieki 258 071 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Viens otrs lamā Ušakovu, bet redz kā viņš rūpējās par saviem vēlētājiem. Mums provincē atliek tik siekalas noslaucīt…

    • Cik tu esi naivs! Brugjee celju veeleeshanaas, jo Riigas budzhets ir ar miiiiilziiigu miinusu! Noderees arii latvieshu sirmgalvji, kuriem pamet to ,,aakji”!

    • Šo pabalstu iedibināja TB/LNNK Rīgas domē. Ušakovs turpina. Sirmajiem vecīšiem ir patiesi liels prieks saņemt kādu lieku eiro un apziņa, ka nav aizmirsti.

Draugiem Facebook Twitter Google+