Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
27. novembris, 2015
Drukāt

Bēgļi no Ogres izolatora centušies sadurt policistu ar uzasinātu zobu birsti (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Arī parasta zobu birste var kļūt par ieroci. Ilustratīvs foto.

Prokuratūra nodevusi Ogres rajona tiesai krimināllietu par divu personu bēgšanu no Ogres policijas īslaicīgās aizturēšanas vietas, aģentūru LETA informēja prokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Bēgšana notika 23.jūlijā, taču līdz šim publiski nebija zināmi sīkāki nozieguma apstākļi. Prokuratūra tagad informē, ka, gatavojoties bēgšanai, apsūdzētās personas divām zobu birstēm uzasināja galus, lai ar tām policijas darbiniekam iedurtu kaklā.

Apsūdzētie vakarā izmantoja situāciju, kad policijas darbinieks uzkopšanas laikā atvēra kameras durvis. Tajā brīdī viens no apsūdzētajiem mēģināja ar uzasināto zobu birsti iedurt policistam, taču, kad tas neizdevās, tad iesita ar dūri pa galvu, kā arī pa citām ķermeņa daļām kopā ne vairāk kā četras reizes. Vairākus sitienus pa ķermeni veica arī otrs apsūdzētais.

Izmantojot situāciju, kad policijas amatpersona no sāpēm bija saliekusies, abas apcietinātās personas izskrēja no kameras, atvēra restes, kuras nebija aizslēgtas ar atslēgām, kuras bija ievietotas un atstātas slēdzenē, atvēra ārdurvis, izskrēja no īslaicīgās aizturēšanas vietas telpām, pārlēca pāri sētai un aizbēga.

Apsūdzētās personas policijas darbiniekam nodarīja vieglus miesas bojājumus, kas izraisa īslaicīgus veselības traucējumus, uzskata apsūdzība.

Abas apcietinātās, bet izbēgušās personas tika aizturētas. Vienu apsūdzēto aizturēja pēc dažām minūtēm, otru apsūdzēto – nākamajā dienā.

Jau ziņots, ka abi izbēgušie jaunieši bija apcietināti par zādzībām. Valsts policija pēc dienesta pārbaudes sešiem policistiem piemēroja dažādus disciplinārsodus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Virsraksts jocīgs-BĒGĻI, varbūt no Sīrijas? varbūt vajadzēja aizturētie noziedznieki.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+