Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. janvāris, 2016
Drukāt

Vakarā apgrūtināta braukšana pa Kurzemes ceļiem

Foto - LETAFoto - LETA

Šovakar Latvijā ir apgrūtināta braukšana pa ceļiem Kurzemē, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Nelielas snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz galvenajiem autoceļiem posmos no Saldus līdz Liepājai un no Talsiem līdz Kuldīgai.

Apgrūtināta braukšana ir arī uz reģionālajiem un mazākas nozīmes autoceļiem.

Ceļu uzturēšanas darbos strādā “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnika, kas veica brauktuvju pretslīdes apstrādi.

LVC uzsver, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, bet gan tā ir vērsta uz braukšanai bīstamu apstākļu uzlabošanu normatīvi noteiktā laikā, tāpēc jārēķinās ar to, ka satiksmes apstākļi ziemā var mainīties strauji. LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem atbilstoši braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+