Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
19. janvāris, 2016
Drukāt

n[ex]t move ar neparastu kino mūzikas programmu apceļo Latviju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dāmu saksofonu kvartets n[ex]t move – četras profesionālas, šarmantas un atraktīvas mūziķes ar jaunu koncertprogrammu dodas koncerttūrē pa visiem Latvijas novadiem, LA.lv pavēstīja kvarteta vadītāja Inga Meijere.

Pirmie koncerti Aizkrauklē, Rūjienā un Valmierā jau izskanējuši, nākamais – Iecavas mūzikas un mākslas skolā – gaidāms piektdien, 22. janvārī, plkst. 19.

Inga Meijere stāsta, ka koncertprogramma izveidota ļoti daudzveidīga, par pamatu ņemot kino mūziku. Dāmas caur mūziku veido stāstus, sākot no Šerloka Holmsa un Erkila Puaro līdz pat Džekijam Čanam un Simpsoniem. Šī ir gan pārdomu, gan sirsnības un joku pilna programma, kas tapusi, sadarbojoties ar horeogrāfu Jāni Purviņu. Aranžējumus veidojusi kvarteta vadītāja Inga Meijere.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+