Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
5. februāris, 2016
Drukāt

Turcijā atklāta pazemē celta baznīca ar unikālām freskām

Ekrānšāviņš no "Hürriyet Daily News"Ekrānšāviņš no "Hürriyet Daily News"

Turcijas Kapadokijas reģionā atrasta 5. gadsimtā celta neparasta kristiešu baznīca, raksta “Hürriyet Daily News”.

“Šī baznīca ir pat lielāka par citām Kapadokijas vēsturiskajām baznīcām,” laikrakstam pastāstīja Nevsehiras pislētas mērs Hasans Invers (Hasan Ünver).

Baznīca celta pazemē, un tajā saglabājušās unikālas freskas, kas atveido Jēzus kristus uzbraukšanu debesīs un grēcinieku dvēseļu sodīšanu. “Mēs zinām, ka šādas freskas nekad agrāk nav tikušas atklātas,” atzina Invers.

Atrokot baznīcu, tās sienas iegruva. Arheologi vienojušies sagaidīt pavasari, un turpināt darbus tikai tad, kad līdz šim atraktais būs apžuvis.

“Kad baznīca tiks atklāta pilnībā, Kapadokija vēl lielākā mērā kļūs par pareizticīgo ceļotāju svētceļojumu mērķi,” izteica cerību mērs.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+