×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Latvijā viesosies izrāde par nacistes mīlestību pret ebreju balerīnu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

13. maijā Latvijas Kultūras Biedrības namā notiks izrāde “Zem ādas”, kur, balstoties reālos notikumos, atspoguļota nacistes Ilzas Kulmanes mīlestība pret ebreju gūstekni Šarloti Rozneri – baleta prīmu, kura tika ieslodzīta Nojengammes koncentrācijas nometnē, LA.lv pastāstīja producents Levs Berezins.

Kara beigās, kad nometne tika slēgta un izdzīvojušās gūsteknes pārveda uz Bergenbelzenes nometni, naciste Ilza Kulmane pārģērbās ieslodzītās drēbēs un, uzdodoties par ebrejieti, labprātīgie nonāca ellē, lai dalītos liktenī ar savu mīļoto.

Pēc tam, kad sabiedroto valstu karspēks atbrīvoja koncentrācijas nometni, Šarlote nodeva Ilzu un ziņoja par viņu. Ilza Kulmane stājās tiesas priekšā un tika tiesāta kā kara noziedzniece.

Šim mīlestības stāstam apvīts vēl otrs stāstu, kas 1991.gadā Persijas līča kara priekšvakarā notika vienā no Telavivas dzīvokļiem. Jauna vāciešu žurnāliste klauvē pie Šarlotes, padzīvojušas sievietes, kura pārdzīvojusi Holokaustu un cenšas aizmirst pagātnes šausmas, durvīm. Šī tikšanās sākas kā smags strīds, kas pamazām atklāj Šarlotes dzīves vēsturi, briesmīgo ebrejietes un nacistes mīlestības vēsturi.

Izrādes režisore – Rakafeta Binjamina. Galvenajās lomās Izraēlas aktrises Ilana Kiviti-Davenporte, Jaela Frimere-Savire un Mihale Vitmane-Naore.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ................... Atbildēt

    sekss sekss sekss….ko citu slikti aktieri gan var ‘pacelt’.

  2. kārtējais zurova projekts ??

Draugiem Facebook Twitter Google+