Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. janvāris, 2013
Drukāt

67% uzskata, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies

Foto - LETAFoto - LETA

67% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies, liecina pētījumu aģentūras “TNS” sadarbībā ar telekompāniju LNT veiktā aptauja internetā.

67% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju pauduši viedokli, ka pēc tam, kad uz ielām savu darbību beiguši fotoradari, izņemot dažus policijas rīcībā esošos, ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies. No tiem 28% uzskata, ka drošība noteikti nav pasliktinājusies, bet 39%, ka drīzāk nav pasliktinājusies.

Pretējās domās ir 23% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, kuri pauž viedokli, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība uz ielām ir pasliktinājusies, no kuriem 7% sacīja, ka noteikti pasliktinājusies, bet 16%, ka drīzāk pasliktinājusies.

10% aptaujāto nebija viedokļa šajā jautājumā.

Uzņēmums “V-Traffic”, kam bija līgums ar valsti, iepriekš uzstādīja un uzturēja uz ceļiem 57 radarus, bet līgums tika lauzts un šie radari tika izslēgti decembra vidū.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+