Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
9. janvāris, 2013
Drukāt

67% uzskata, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies

Foto - LETAFoto - LETA

67% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies, liecina pētījumu aģentūras “TNS” sadarbībā ar telekompāniju LNT veiktā aptauja internetā.

67% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju pauduši viedokli, ka pēc tam, kad uz ielām savu darbību beiguši fotoradari, izņemot dažus policijas rīcībā esošos, ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies. No tiem 28% uzskata, ka drošība noteikti nav pasliktinājusies, bet 39%, ka drīzāk nav pasliktinājusies.

Pretējās domās ir 23% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, kuri pauž viedokli, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība uz ielām ir pasliktinājusies, no kuriem 7% sacīja, ka noteikti pasliktinājusies, bet 16%, ka drīzāk pasliktinājusies.

10% aptaujāto nebija viedokļa šajā jautājumā.

Uzņēmums “V-Traffic”, kam bija līgums ar valsti, iepriekš uzstādīja un uzturēja uz ceļiem 57 radarus, bet līgums tika lauzts un šie radari tika izslēgti decembra vidū.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+