Mobilā versija
+12.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
5. decembris, 2013
Drukāt

69% cilvēku nejūtas ērti, ja kavē un lietas dara pēdējā brīdī

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Septiņi no desmit Latvijas iedzīvotājiem (69%) uztraucas, ja kavē vai viņiem kāds pienākums jāpaveic pēdējā brīdī. No tiem lielākā daļa (60%) atzīst, ka šādās situācijās jūt stresu, bet spēj saglabāt paškontroli. Tomēr piektdaļa (23%) iedzīvotāju tik un tā atzīst, ka vienmēr visu dara pēdējā brīdī, noskaidrots pētījumu centra SKDS un Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) aptaujā.

Nedaudz vairāk nekā puse (55%) respondentu uzskata, ka vienmēr plāno laiku un dara visu savlaicīgi.

Novērojama tendence – jo vecāks cilvēks, jo retāk darāmais tiek atstāts uz pēdējo brīdi.

Vaicājot par cilvēku uzvedību attiecībā uz kavēšanu vai pēdējā brīdī veicamajiem darbiem, 20% iedzīvotāju atzīst, ka situāciju uztver mierīgi, bet katrs desmitais (9%) jūt stresu un zaudē paškontroli.

Aptauju veica pētījumu centrs SKDS no 2013. gada 30. oktobra līdz 4. novembrim. Aptaujā piedalījās 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+