Mobilā versija
+2.1°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
5. decembris, 2013
Drukāt

69% cilvēku nejūtas ērti, ja kavē un lietas dara pēdējā brīdī

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Septiņi no desmit Latvijas iedzīvotājiem (69%) uztraucas, ja kavē vai viņiem kāds pienākums jāpaveic pēdējā brīdī. No tiem lielākā daļa (60%) atzīst, ka šādās situācijās jūt stresu, bet spēj saglabāt paškontroli. Tomēr piektdaļa (23%) iedzīvotāju tik un tā atzīst, ka vienmēr visu dara pēdējā brīdī, noskaidrots pētījumu centra SKDS un Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) aptaujā.

Nedaudz vairāk nekā puse (55%) respondentu uzskata, ka vienmēr plāno laiku un dara visu savlaicīgi.

Novērojama tendence – jo vecāks cilvēks, jo retāk darāmais tiek atstāts uz pēdējo brīdi.

Vaicājot par cilvēku uzvedību attiecībā uz kavēšanu vai pēdējā brīdī veicamajiem darbiem, 20% iedzīvotāju atzīst, ka situāciju uztver mierīgi, bet katrs desmitais (9%) jūt stresu un zaudē paškontroli.

Aptauju veica pētījumu centrs SKDS no 2013. gada 30. oktobra līdz 4. novembrim. Aptaujā piedalījās 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+