Mobilā versija
+2.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
21. decembris, 2015
Drukāt

7 dabas dāvāti amuleti veiksmei un bagātībai (1)

LETALETA

Kastaņi un zīles.

Par amuletu var izmantot gandrīz vai visus kokus, krūmus, augu lakstus, ziedus un pat saknes. Tie spēj daudz ko: piemēram, aizsargāt no ienaidnieka, piesaistīt veiksmi, pasargāt no ļaunas acs, pagarināt mūžu utt.

1. Ozols ir varenības un veiksmes simbols. Nēsājot līdzi ozola lapas vai mizu, šie talismani stiprina cilvēka fizisko spēku un nes veiksmi.

2. Talismans ir arī zīles. Tās rūpējas par mūža ilgumu un vairo enerģiju.

3. Āboliņš visos laikos uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem augiem-amuletiem. Īpaši vērtīgs ir augs ar četrām lapiņām, kas cilvēku programmē veiksmei. Uzskata, ka četras lapiņas simbolizē stipru veselību, mīlestību, bagātību un slavu. Šis ir arī viens no retajiem amuletiem, kas vienādi palīdz gan svaigā, gan kaltētā veidā. Īpaši spēcīgi āboliņš ietekmē cilvēkus, kas dzimuši Vēža un Zivju zīmē.

4.Kukurūzas vālīte ir amulets, kas piesaista naudu.

5. Kaltēta lucerna, ja to uzglabā mājās, palīdz saglabāt materiālo labklājību.

6. Muskatrieksts nes veiksmi kopumā, bet jo īpaši azartspēlēs. Lai tas savu pienākumu pildītu kā nākas, muskatrieksts jānēsā līdzi sarkana flaneļa maisiņā.

7. Kinzas sēklu pienākums ir daudzu slimību, īpaši saaukstēšanās un iekšējo orgānu kaišu, profilakse. Tās, tāpat kā muskatrieksts, jānēsā līdzi sarkana flaneļa maisiņā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu “draugi spēlmaņi”,tagad zināt,kas palīdzēs vinnēt azartspēlēs….

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+