Kokteilis

7 dienu izaicinājums: kāpēc vērts mazgāt matus tikai reizi nedēļā 7

Pirmdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Nesen mūs pārsteidza stila ekspertu paziņojums, ka matus jāmazgā pēc iespējas retāk. Bet kurai/kuram gan gribas staigāt ar “speķainu” galvu? Stiliste Anna Nikolajeva stāsta, kā kopt matus, lai varētu tos mazgāt reizi nedēļā un vienalga izskatīties lieliski!

Pirmdienā izmazgā matus: rūpīgi, bet bez fanātisma – no tā mati tīrāki nekļūs. Noteikti izmanto balzamu, pēc iespējas dabīgāku. Ieveido pēc iespējas vienkāršāk, nevajag veidot stingras cirtas vai ideāli iztaisnot. Vieglas lokas vai viļņi ir tieši tas, kas vajadzīgs! Pirms gulētiešanas vakarā matus izsukā un paceļ tā, lai tie atrastos spilvena virspusē. Ja garums atļauj, var izveidot brīvu zirgasti vai bizi.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

Otrdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Matus izsukā un izšķir celiņu nepierastā vietā (kreisajā pusē, ja parasti tas ir labajā, vai sānos, ja esi pieradusi pie celiņa galvas vidū).

Noslēpums ir vienkāršs: mati “pierod” pie noteikta stāvokļa, it kā pielīp ādai, zaudē apjomu pie saknēm un ātrāk taukojas tieši ierastā celiņa vietā. Nomainot to, iegūsi papildu apjomu, tīru izskatu un jaunu tēlu – trīs vienā!

Trešdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pienācis laiks sausajam šampūnam! Tas uzsūks lieko eļļainību un atsvaidzinās matu saknes. Matus vislabāk sapīt kādā bizē: pāris dienas pēc mazgāšanas mati kļūst mirdzošāki un paklausīgāki, tāpēc bize izskatīsies vēl labāk, nekā parasti. Uz nakti bizi neatpin.

Ceturtdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Atpin bizi un izmanto matu talku: tas piešķirs šķisnām testūru, bet frizūrai – pabeigtības iespaidu. Bizes dēļ izveidojušies locījumi – ļoti moderni!

Saistītie raksti

Piektdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Gluda zirgaste, nevainojama un ideāla (palīdzēs matu laka!) – optimālais risinājums.

Sestdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Savāc matus nevērīgā mezglā un papildini tēlu ar šalli, lakatiņu vai lentu, lai maskētu saknes.

Svētdiena

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tu to izdarīji! Pirms iešanas dušā apslaki matus ar ābolu etiķi, lai šķīdinātu taukus un tie vieglāk izmazgātos.

LA.lv