Kokteilis
Stilo

7 grima veidi, par kuriem šogad vajadzētu aizmirst 16

Kā likums, katra sieviete izvēlas sev piemērotu dekoratīvās kosmētikas tipu, kas viņai piestāv vislabāk. Galvenais mērķis – izcelt skaistākos vaibstus un notušēt nepilnības. Tomēr pat meikapā nevajadzētu aizmirst modes tendences. Tas, kas daudziem šķita skaisti un stilīgi pirms vairākiem gadiem, šodien var izskatīties kā sliktas gaumes un vecmodīguma paraugs. Pat ja tev ļoti patīk tavi grima ieradumi, pārliecinies, vai kādu no tiem nevajadzētu mainīt, ņemot vērā šos septiņus noteikumus ar virsrakstu “Tā nedari!”

1. Tumšas, izteiksmīgas uzacis. Tādu uzacu grimu nevajadzētu izvēlēties blondīnēm, jo izskatās bezgaumīgi! Neatkarīgi no matu krāsas jāatceras, ka uzacis tikai nedaudz jāizceļ, nevis jāpadara par galveno meikapa akcentu.

2. Ļoti izteikti “smags” dūmakaino acu efekts. Nevajadzētu acu grimā izmantot uzreiz vairāku toņu “kliedzošas krāsas”. Joprojām moderni ir atturīgi dūmakainā acu grima variantu, kas piešķir skatienam noslēpumainību, bet ne bezprātu!

Saistītie raksti

3. Iedegums. Neticami, bet iedegums patiešām zaudē popularitāti, tāpēc skriet uz solāriju patiešām nav jēgas, kur nu vēl lietot pašiedeguma līdzekļus. Arī ar bronzeri nevajadzētu aizrauties, jo lielākā daļa sieviešu vienkārši neprot to uzklāt, radot neveiksmīgu koptēlu.

4. Konturēšana. Paradoksāli: tieši tagad, kad izstrādāts tik daudz tehniku, lai uzzīmētu ideālu sejas ovālu, šī tendence iziet no modes! Vislabāk atgriezties pie dabīga tēla, akcentus veidojot ar sārtumu.

5. Lellīgs lūpu spīdums. Jebkuri spīdumi vairs nav tik moderni kā matētas un šķidras lūpu krāsas, bet tos joprojām var lietot, ja vien zini mēru. Nevajag uz lūpām veidot nedabīga mirdzuma efektu!

6. Lūpas vienā tonī ar seju. Jā, arī šī tendence vairs nav moderna. Ja tev patīk “nude” toņi lūpām, pārliecinies, ka tie nesaplūst ar sejas toni, citādi tēls izdosies ne visai veiksmīgs.

7. Matēta āda. Agrāk vizāžisti centās padarīt ādu ļoti matētu, bet ar laiku saprata, ka dabīgo spīdumu pilnībā notušēt nevajag. Ļauj ādai izskatīties dabīgi!

LA.lv