Mobilā versija
+0.2°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
18. decembris, 2015
Drukāt

7 ieteikumi, kā izskatīties elitāri (3)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

1.Art est celare artem!

Sena gudrība saka: mākslu slēpj prasmīgi! Esiet meistarīgi sava stila veidošanā, bet stingri slēpiet no apkārtējiem, ka pilnība ir sasniegta uz smaga darba rēķina.

2. NO LABEL

Nekad nevalkājiet apģērbu ar birkām uz ārpusi. Logotipi ir „pozētāju” atribūtika. „Patriciešiem” ir citi, neizteiktas piederības pazīmes pie elitārās kastas. Dažās aprindās tā ir pieglausta frizūra un stepēta jaka. Uzmanīgi iepazīstiet sabiedrības slāni, kurā vēlaties iekļauties.

3. Visu noliedziet!

Nekad neafišējiet lietu dārgumu. Atcerieties, ka vulgāra finansiālā izrādīšanās atmasko jaunbagātnieku un nabagu. Pēc kārtējā miljona nav nepieciešams apliecināt sevi ar apģērba palīdzību, tieksme izrādīties jau sen ir aiz muguras.

4. Redzama neredzamība

Lai jūsu apģērbs kļūst par atturīguma un minimālisma iemiesojumu. Vienmēr ir veids, kā netieši norādīt statusu. Gudra cilvēka skatienam būs pietiekami ar knapi manāmu niansi.

5. „Jaunā nauda”? Nē, „vecā nauda”!

Jūsu apģērbs nedrīkst izskatīties pavisam jauns, kurpes čīkstēt un berzt kāju, bet frizūra būt „svaigi apgriezta un nokrāsota”. Jo gaume un nauda taču neatnāca pie jums tikai vakar? Pakāpeniski jūs tiekat vaļā no neveikliem komplimentiem: „Vai, dārgā, tev jauna jaciņa!” un „Vai, Jāni, tu esi nofrizējies!”

6. Virtuozs vieglums

Elegances noslēpums – it kā nejaušas, paviršas detaļas: nejauši atpogājusies žaketes podziņa, uzrauta uz augšu krekla apkakle. Šī ir izcīnītā brīvības pakāpe. Mūsdienās jūs diez vai satiksiet miljonāru tradicionālā uzvalkā, tagad tā ir noalgotā menedžera uniforma, bet uzvalks no lētā gala – šofera vai miesassarga apģērbs.

7. Atkārtota skatiena greznība

Apzinieties to. Un vienmēr esiet gatavi atkārtotam uzmanīgam skatienam uz jums, tas sekos neizbēgami.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bezcerīgi tukšs raksts. Brīnos par tādu LA.
    Viss stasts ir par to, ka vistizlāk un neveiklāk izskatās kāds, kurš par katru cenu censas tēlot smalko.. Neka neveiklāka par to nav. Tad kamdēļ šādi raksti?:) Lai tēlotu, ka netēlo?:)
    Ja pietiek ar vienu teikumu – netēlojiet no sevis smalkos, ja negribat būt vislielākie muļķi pasaule:)

  2. It kā elitārums var būt s-bā, kura, 70 gadus dzīvoja ar lozungu=vperjot, tovarišči!!!

    • Pirms ”tovariščiem” bija brīvvalsts gadi, šobrīd cilvēka spēja ievērot minētos un līdzīgus principus nereti palīdz saprast, vai viņš cēlies no dzimtas, kura jau ”Latvijas laikā” piederējusi pie sabiedrības godājamākās daļas…

Sniegs dzirkstošos toņos. 7 idejas krāsainam un spilgtam ziemas tēlamZiema nav laiks, lai skumtu! Arī aukstajā sezonā apģērbā vari izmantot sulīgas krāsas, lai veidotu spilgtus komplektus.
Draugiem Facebook Twitter Google+