Dabā
Zaļā dzīvošana

7.janvārī sākas reta astronomiska parādība. Izmanto tās spēku! 16

Foto – Fotolia

Gandrīz mēnesi – no 7. janvāra līdz 6. februārim – novērojama reta astronomiska parādība. Šajā laikā visas mūsu Saules sistēmas planētas kustēsies vienā virzienā attiecībā pret Zemi.

Senie priesteri šādus periodus uzskatīja par ļoti labvēlīgiem visai cilvēcei – lielu iespēju laiku. Stefānija Foresta ir pirmā astroloģe, kas sākusi pētīt, publicēt rakstus un vadīt kursus par direktā perioda nozīmi.

“Šajā brīdī no mūsu ģeocentriskā skatpunkta visa mūsu Saules sistēma kustas vienā virzienā, kā milzīga kosmiska upe, kas vērsta uz priekšu. To mēs saucam par direktu kustību. Tāda sinhronitāte ir reta Visuma parādība,” skaidro Foresta.

Jau senatnē cilvēki, sākot novērot zvaigžņu un planētu kustību debesīs, ievēroja, ka pastāv zināma to saistība ar nākotnes cerībām, gaidām un notikumiem.

Mēdz būt periodi, kad Zemes kustības virziens bezgalīgajā kosmosā precīzi sakrīt ar Saules kustības virzienu (tā šķiet nekustīga tikai tiem, kas atrodas Saules sistēmas iekšpusē).

Šajā laikā Saule var mums sniegt visneparastāko kosmisko atbalstu jebkurā jaunā pasākumā, projektā vai darbā. Bet ir viens noteikums: mērķiem jānāk par labu, nevis par sliktu visai dzīvībai uz Zemes.

Astrologi iesaka izmantot šo laiku veiksmīgu biznesa darījumu īstenošanai, arī kāzām, lieliem pirkumiem, labdarības akcijām, jaunu lietu sākšanai, jaunu vadītāju iecelšanai un citiem pasākumiem, kur pozitīvs iznākums ir ārkārtīgi svarīgs.

Direkta posms ilgs gandrīz veselu mēnesi, sākot ar direktu Merkuru un noslēdzoties ar retrogrādu Jupiteru 6.februārī.

Ko gaidīt janvārī un februārī, lasi nākamajā lapā!

Tātad, ko mums gaidīt janvārī?

Saistītie raksti

“Atbilstīgi šamaniskās astroloģijas izpratnei Merkurs ir ātra, mainīga planēta, kas spēj vienā mirklī šķērsot augšējo, vidējo un apakšējo pasauli. Šī planēta neaizkavējas nevienā no šīm pasaulēm, tāpēc pamatā darbojas kā īslaicīgs pavadonis, informācijas nesējs vai sūtnis starp dažādajām pasaulēm,” skaidro Foresta.

Tāpēc šis laiks ir ideāli piemērots, lai izmantotu visu agrāk uzkrāto informāciju un pārliecināti dotos uz priekš.

Janvāris – lielu lēmumu laiks
Ja janvārī būsiet laiski, tās pašas problēmas atrisināt februārī un turpmākajos mēnešos būs jau daudz sarežģītāk.

Ko gaidīt no retrogrādā Jupitera februārī?
Stefānija Foresta februāra situāciju raksturo šādi: “Visa cikla laikā no 7. janvāra līdz 6.februārim Jupiters būs opozīcijā Urānam. Tāpēc šajā posmā dzīve var sagādāt negaidītus pārsteigumus un pārmaiņas. Visā pasaulē iespējami lieli notikumi, bet tas attiecas arī uz katra cilvēka privāto dzīvi.”

LA.lv