×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2017
Drukāt

7.janvārī sākas reta astronomiska parādība. Izmanto tās spēku! (6)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Gandrīz mēnesi – no 7. janvāra līdz 6. februārim – novērojama reta astronomiska parādība. Šajā laikā visas mūsu Saules sistēmas planētas kustēsies vienā virzienā attiecībā pret Zemi.

Senie priesteri šādus periodus uzskatīja par ļoti labvēlīgiem visai cilvēcei – lielu iespēju laiku. Stefānija Foresta ir pirmā astroloģe, kas sākusi pētīt, publicēt rakstus un vadīt kursus par direktā perioda nozīmi.

“Šajā brīdī no mūsu ģeocentriskā skatpunkta visa mūsu Saules sistēma kustas vienā virzienā, kā milzīga kosmiska upe, kas vērsta uz priekšu. To mēs saucam par direktu kustību. Tāda sinhronitāte ir reta Visuma parādība,” skaidro Foresta.

Jau senatnē cilvēki, sākot novērot zvaigžņu un planētu kustību debesīs, ievēroja, ka pastāv zināma to saistība ar nākotnes cerībām, gaidām un notikumiem.

Mēdz būt periodi, kad Zemes kustības virziens bezgalīgajā kosmosā precīzi sakrīt ar Saules kustības virzienu (tā šķiet nekustīga tikai tiem, kas atrodas Saules sistēmas iekšpusē).

Šajā laikā Saule var mums sniegt visneparastāko kosmisko atbalstu jebkurā jaunā pasākumā, projektā vai darbā. Bet ir viens noteikums: mērķiem jānāk par labu, nevis par sliktu visai dzīvībai uz Zemes.

Astrologi iesaka izmantot šo laiku veiksmīgu biznesa darījumu īstenošanai, arī kāzām, lieliem pirkumiem, labdarības akcijām, jaunu lietu sākšanai, jaunu vadītāju iecelšanai un citiem pasākumiem, kur pozitīvs iznākums ir ārkārtīgi svarīgs.

Direkta posms ilgs gandrīz veselu mēnesi, sākot ar direktu Merkuru un noslēdzoties ar retrogrādu Jupiteru 6.februārī.

Ko gaidīt janvārī un februārī, lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tikpat labi arii saulgriezhus vareetu saukt par retu dabas paraadiibu, jo notiek tikai 2x gadaa. Kopeeja planeetu kustiiba no zemes skatu punkta notiek gandriiz katru gadu.

  2. Milzīgi gudrs esi dēliņ, tas tev no tēva vai mātes.

  3. Lai tikai mūsu valdība izmanto šo laiku un nolaižas uz zemes, un tiekas ar parastiem ļaudīm neviss skatas par auto tumšajiem logiem vai staigā apsardzes pavadībā.

  4. Cik lētticīgam jābūt, lai ticētu šādām muļķībām? Kauns nemaz nav, autor? Nemaz nerunāšu par tiem, kas šito murgu šēro. Turklāt šēro tie, kas sūdzas, ka Latijā ir slikti utt, uzrāvušies uz kremļa propagandu, rokas aug no pakaļas, nemās sevi pabarot. Sliņķī, nīkuļi un māņticīgie. Pateicoties jums situācija valstī ir tāda kāda tā ir. Ejiet gēla nadziņus uzlieciet un nošērojiet pazudušu sunīti, muļķi!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.8
Alūksne +17.6
Daugavpils +20
Saldus +19
Liepāja +17.8
Jelgava +22
Ventspils +17.2
Limbaži +17
Madona +20
Rēzekne +20
Draugiem Facebook Twitter Google+