×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. jūnijs, 2012
Drukāt

7. jūnijā – gastroenterologa lekcija

veders

Ko darīt, ja mūždien pūšas vēders, ir atraugas, sāpes kuņģī vai caureja, un kā novērtēt sūdzību nopietnību? Atbildes uz šādiem jautājumiem sniegs gastroenterologs.

 

Šonedēļ 7. jūnijā plkst. 17.00 paredzēta gastroenterologa un endoskopista Hosama Abu Meri bezmaksas lekcija “Veselības centra 4” Diagnostikas centrā (Rīgā, Grebenščikova ielā 4) par biežākajām funkcionālo gremošanas traucējumu pazīmēm: uzpūsta vēdera un smaguma sajūtu, atraugām, vēdera izejas traucējumiem, nenoteiktām sāpēm vēderā.

Lai noklausītos šo lekciju, ir jāreģistrējas Borjomi oficiālajā sociālā tīkla lapā Facebook.com/BorjomiLatvia, jāizdrukā tajā publicētais kupons un jāpiesakās pa norādītajiem tālruņiem.

Funkcionāli gremošanas traucējumi ir otrs biežākais kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumu veids. Biežāk no tā dēvētās funkcionālās dispepsijas cieš sievietes pēc 20 gadu vecuma un pilsētnieki. Parasti šie simptomi nav bīstami, taču, ja nenovērš cēloni un ilgstoši neārstējas, var rasties nopietnāka saslimšana. Patieso iemeslu var noteikt tikai ārsts, taču, pašam vismaz apmēram zinot, kas īsti vēderā notiek, dzīve kļūst mierīgāka.

Vismaz 40 % gadījumu vēdera pūšanās, caurejas, atraugu un nenoteiktu kuņģa sāpju iemesls ir veģetatīvās nervu sistēmas darbības traucējumi – pārmērīgs stress un nepareiza ēšana. Vemšana vai caureja ar asiņu piejaukumu un asas sāpes vēderā liecina par ļoti nopietnu situāciju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+