Reklāmraksti

7 kļūdas, no kurām izvairīties, pērkot putekļu sūcēju0

Ir viegli apjukt plašajā putekļu sūcēju piedāvājumā. Lai ar Tevi tā nenotiktu, nākamreiz, kad radīsies vajadzība iegādāties jaunu ierīci mājas kopšanai, ņem vērā šīs septiņas kļūdas, kuras nevajadzētu pieļaut.

1. Darbojas pārāk skaļi. Vairums cilvēku izvēlas putekļu sūcējus pēc to jaudas, jo ir taču svarīgi, lai tas spētu pildīt savu funkciju pietiekoši efektīvi. Diemžēl radītā trokšņa līmenis bieži vien tiek piemirsts, tādēļ gadās pieļaut kļūdu, nopērkot ierīci, kas, iespējams, ļoti labi strādā, taču rada tādu troksni, ka rodas vēlme uzlikt ausu aizsargus.

Ja Tu mitinies dzīvokļu mājā, šis ir īpaši svarīgs aspekts, kā rezultātā noteikti jāizvairās no mājokļa uzkopšanas agri no rīta vai vēlu vakarā, jo noteikti saņemsi kaimiņu sūdzības par skaļo troksni. Vienmēr izlasi preces aprakstu un pievērs uzmanību skaņas līmenim. Vidējais putekļu sūcēja radītais troksnis ir 70 – 80 dB, tādēļ lūkojies pēc modeļa, kuram šis rādītājs ir zem vidējā.

2. Nav aprīkots ar īpašu filtrācijas sistēmu. Ja Tu esi jutīgs pret putekļiem, ziedputekšņiem un citiem populārākiem alergēniem, Tev mājās ir nepieciešams putekļu sūcējs ar HEPA filtru. Šie filtri ir pazīstami visā pasaulē un sertificēti, turklāt tie spēj attīrīt līdz pat 99,97% gaisa, uztverot daļiņas, kas sīkākas par 0,3 mikroniem, un šādā lielumā ir vairums alergēnu. Vienmēr izpēti, kādi filtri pieejami putekļu sūcējā.

3. Putekļu sūcējs ir pārāk smags. Ja Tavs mājoklis ir liels, un esi iegādājies smagu putekļu sūcēju, Tu noteikti jutīsi papildu slodzi. Lai sev atvieglotu ikdienu, centies izvēlēties tādu putekļu sūcēju, kura svars būs pēc iespējas mazāks, kā rezultātā Tu varēsi to bez problēmām pārnēsāt pa vairākiem stāviem. Lai vienkāršāk salīdzinātu putekļu sūcējus pēc to svara, ienāc interneta veikalā 220.lv un izmanto sadaļas kreisajā pusē esošos filtrus.

4. Apgrūtina trepju sūkšanu. Mājokļos, kuros ir trepes, kas jātīra, nepieciešams izvēlēties ērti lietojamu putekļu sūcēju, kas ļauj bez problēmām piekļūt grūtāk pieejamām vietām, piemēram, pakāpienu stūriem. Pērc tādu putekļu sūcēju, kas Tavu ikdienu padara vieglāku, nevis apgrūtina to.

5. Nespēj savākt mājdzīvnieku spalvas. Ikviens, kuram mājās ir suns, kaķis vai kāds cits spalvains dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka spalvas ir viena no lielākajām problēmām, ar kurām viņi sastopas ikdienā. Tās ir visur – uz mēbelēm, grīdas, apģērba un diemžēl nereti pat kafijas krūzē. Tieši šī iemesla dēļ telpu tīrīšana ar putekļu sūcēju jāveic vēl biežāk nekā citos gadījumos, un ir vajadzīgs putekļu sūcējs, kas pievelk spalvas un veiksmīgi tās iesūc iekšā, atstājot istabu tīru.

6. Liek Tev locīties. Šis ir īpaši svarīgi gadījumos, ja Tev ir muguras problēmas. Vairums putekļu sūcēju ir aprīkoti ar teleskopiskiem kātiem, kurus var regulēt pēc vajadzības, taču drošības pēc vienmēr rūpīgi izlasi preces aprakstu, lai pārliecinātos, ka arī Tevi izvēlētais modelis būs tam piemērots.

7. Nav paredzēts paklāju vai cieto grīdu kopšanai. Liela daļa klasisko putekļu sūcēju ir piemēroti paklāju, taču ne cietu grīdu tīrīšanai un pretēji. Protams, ir atsevišķi modeļi, kas spēj darīt gan vienu, gan otru, tādēļ izvērtē savas vajadzības un izvēlies modeli, kas nodrošinās tieši tāda veida tīrīšanu, kāda Tavam mājoklim nepieciešama.

Meklē jaunu putekļu sūcēju? Vai esi ieskatījies 220.lv piedāvājumā? Ja ne, izdari to tūlīt un izmanto iespēju iegādāties preces ar atlaidi!

LA.lv