Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
23. oktobris, 2014
Drukāt

Līdz mīlestībai jāiet cauri nepatikai un strīdiem. 7 mīlestības stadijas (1)

1. Iemīlēšanās

1no7
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com


Mīlestība netiek dota uzreiz. Daudzi to saprot, bet ne visi ir gatavi papūlēties, lai beidzot mīlētu patiesi un dziļi. Sen ir ievērots, ka patiesas jūtas rodas ar gadiem, tās prasa ne mazumu pārbaudījumu un vieduma, lai sāktu patiesi mīlēt. Bet nu iesim pēc kārtas, iepazīstot mīlestības stadijas.

Pirmais etaps ilgst gadu pusotru. Cilvēki redz partneri pašā pievilcīgākajā un nereālistiskākajā gaismā. Brīnišķīga āriene, labs raksturs, uzmanība un skūpsti. Ideāls. Tieši šajā, iemīlēšanās, periodā, uzrakstīti daudzi dzejoļi un romāni. Par šo fantastisko periodu uzņemtas filmas un izrādes.

“Mīlestības ķīmija” – tā nosaukuši pirmo periodu skeptiskie zinātnieki, kuri pētījuši cilvēka smadzenes iemīlēšanās laikā. Hormoni endorfīni un oksitocīns pirmajā laikā valda iemīlējušā cilvēka smadzenēs un asinīs. Tie bloķē negatīvo emociju centrus un racionālo domāšanu. Eiforija, pacilāts garastāvoklis ir katrā tikšanās reizē. Iemīlēšanās parasti beidzas ar laulībām vai kopdzīves uzsākšanu.

  1. Iemīlēšanās
  2. Pārsātinātība
  3. Nepatika
  4. Samierināšanās
  5. Kalpošana
  6. Draudzība
  7. Mīlestība

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nē! Nu kāpēc tik bezcerīgi? Atbildēt

    Tā nevar būt, un tā nav! Tik bezcerīgi un rezignēti.

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+