Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
23. oktobris, 2014
Drukāt

Līdz mīlestībai jāiet cauri nepatikai un strīdiem. 7 mīlestības stadijas (1)

1. Iemīlēšanās

1no7
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com


Mīlestība netiek dota uzreiz. Daudzi to saprot, bet ne visi ir gatavi papūlēties, lai beidzot mīlētu patiesi un dziļi. Sen ir ievērots, ka patiesas jūtas rodas ar gadiem, tās prasa ne mazumu pārbaudījumu un vieduma, lai sāktu patiesi mīlēt. Bet nu iesim pēc kārtas, iepazīstot mīlestības stadijas.

Pirmais etaps ilgst gadu pusotru. Cilvēki redz partneri pašā pievilcīgākajā un nereālistiskākajā gaismā. Brīnišķīga āriene, labs raksturs, uzmanība un skūpsti. Ideāls. Tieši šajā, iemīlēšanās, periodā, uzrakstīti daudzi dzejoļi un romāni. Par šo fantastisko periodu uzņemtas filmas un izrādes.

“Mīlestības ķīmija” – tā nosaukuši pirmo periodu skeptiskie zinātnieki, kuri pētījuši cilvēka smadzenes iemīlēšanās laikā. Hormoni endorfīni un oksitocīns pirmajā laikā valda iemīlējušā cilvēka smadzenēs un asinīs. Tie bloķē negatīvo emociju centrus un racionālo domāšanu. Eiforija, pacilāts garastāvoklis ir katrā tikšanās reizē. Iemīlēšanās parasti beidzas ar laulībām vai kopdzīves uzsākšanu.

  1. Iemīlēšanās
  2. Pārsātinātība
  3. Nepatika
  4. Samierināšanās
  5. Kalpošana
  6. Draudzība
  7. Mīlestība

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nē! Nu kāpēc tik bezcerīgi? Atbildēt

    Tā nevar būt, un tā nav! Tik bezcerīgi un rezignēti.

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+