×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

7 mīti par ideālām attiecībām (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. mīts – Ideālie pāri nekad nestrīdas

Ideālie pāri pastāvīgi noskaidro savas attiecības. Bet tas nenozīmē, ka viņi visu laiku strīdas. Šādi partneri nekaunas izrādīt savas negatīvās emocijas pret savu partneri. Ideālās attiecības ir ja jums starp strīdiem ir 4-5 patīkamas tikšanās.

2. mīts – Cilvēkiem, kuriem ir ideālas attiecības, ir daudz kopīgu interešu

Kopīgas intereses pāriem sastopamas ļoti reti. Visbiežāk tiem pāriem, kuriem ir ideālas attiecības, nevar pateikt, ka ir ļoti daudz kopīgu hobiju. Jo vairāk hobiju jums ir atsevišķi, jo vairāk jūs savai otrai pusītei varēsiet parādiet.

3. mīts – Ideālie pāri visu laiku nodarbojas ar seksu

Jau ilgu laiku kopā padzīvojuši pāri nemetas gultā pie katras izdevības, kā arī nav svarīgs biežums, bet gan intīmās tuvības kvalitāte.

4. mīts – Ideālie pāri dievina viens otra ģimenes

Jums nav pienākums mīlēt otras pusītes radus un draugus. Tāpēc lai vai kas nestrīdies ar ar otras pusītes radiem un draugiem tikai tāpēc, ka ir sliktas attiecības.

5. mīts – Visas ideālas attiecības rit pēc noteikta scenārija

Parasti ideālās attiecības tiek šādi raksturotas: iepazīšanās, kopīga dzīve, kāzas un bērnu dzimšana. Nav svarīgi kā scenārijs norit, galvenais lai tas apmierinātu jūs abus.

6. mīts – Ideālie pāri dievina viens otru

Nepieredzējuši pāri vienmēr pirms kopdzīves domā, ka kopdzīve atnesīs tikai un vienīgi laimi. Bet realitāte ir tāda, lai vai cik jūs ideāls pāris esiet, tāpat jums pēc kāda laika gribēsies pabūt atsevišķi vienam no otra.

7. mīts – Ideāliem pāriem nav jāstrādā pie savām attiecībām

Gudrie vienmēr atrod kompromisu, kā strādāt ar savām lietām, kas viņus neapmierina – tās ir prasmes, kas palīdzēs tev uzbūvēt ilgas un laimīgas attiecības.

Avots: www.pixy.ru

zeltene

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................... Atbildēt

    ideālas attiecības nav šī gramstīšanās, smadzenes, smadzenes un vēlreiz smadzenes

Draugiem Facebook Twitter Google+