Horoskopi un mistika

7 pazīmes, ka miris mīļots cilvēks cenšas ar tevi sazināties1

Foto – Shutterstock

Tu pamosties no spilgta sapņa, kurā tavs mīļots cilvēks, kurš ir miris, šķiet, centās sazināties ar tevi. Vai ir iespējams, ka kāds, kas ir miris, var runāt ar tevi ar sapņa palīdzību?

Kad tu sapņo, tu saņem piekļuvi zemapziņai un neapzinātām tavu smadzeņu daļām. Tev ir piekļuve citiem atmiņas līmeņiem, nekā esot nomodā. Dažkārt sapnis ir vienkārši atmiņas par aizsaulē aizgājušo tuvo cilvēku.

Tomēr nav izslēgts, ka tavs sapnis bija vēstījums no mīļotā cilvēka. Daudzi uzskata, ka mirušais var sazināties ar mums pēc tam, kad atstājis šo pasauli. Šajā rakstā tu vari uzzināt par citiem iespējamiem ceļiem, kā tuvais cilvēks var sūtīt tev vēsti.

Kad no dzīves atvadās mīļots cilvēks, mēs ilgi sērojam. Sēras un zaudējuma pieņemšana var ilgt ļoti ilgu laika sprīdi.

Domas par iespēju vēlreiz redzēties, uzzināt, vai mirušajam tajā saulē klājas labi, nedod mums miera. Atceramies, kāds viņš izskatījās un kas viņam patika.

Lūk, 7 pazīmes, ka miris mīļots cilvēks cenšas ar tevi sazināties!

1. Tu pamosties ar sajūtu, ka tevi novēro
Daudz cilvēku jūt, ka tuvinieki mūs novēro pēc tam, kad atstāj mūs šeit, uz Zemes. Kad tu pamosties ar sajūtu, ka kāds ir bijis istabā kopā ar tevi, nav izslēgts, ka tieši tavs tuvais cilvēks cenšas dot kādu zīmi.

Lai gan sajūta, ka tevi novēro ir satraucoša, no otras puses, var justies drošībā no tā, ka tev seko tavs sargeņģelis.

2. Tavos sapņos ir spilgtas atmiņas par mīļoto cilvēku
Dažreiz, kad pamosties, tu atceries daudzas detaļas, par kurām ikdienišķajā dzīvē nedomā, bet saudzīgi glabā atmiņā kā atmiņas par skaisto pagātni. Tā arī ir zīme, ka aizgājējs cenšas izveidot ar tevi kontaktu ar šo atmiņu starpniecību.

3. Mīļotais cilvēks parādās sapņos neparastā veidā
Ja tavs mīļotais cilvēks sapnī parādās ne tā kā agrāk, esi modrs. Iespējams, viņš grib nodot tev kaut kādu informāciju vai pasargāt no nepatikšanām un briesmām. Esi uzmanīgs pret detaļām, kas parādās atmiņu un sapņu laikā.

4. Tu pamosties ar mierpilnu sajūtu
Kāda brīnišķīga sajūta – pamosties mierīgam un just, ka esi labi atpūties. Tas notiek diezgan reti, bet tad, ja tavs mīļotais cilvēks ir noraizējies par tavu veselību un labklājību, viņš, iespējams, centās palīdzēt tev, sūtot mierpilnu miegu.

Vairāki cilvēku vēstījumi rāda, ka “tikšanās” ar mirušo palīdzējusi tikt galā ar sērām. Viens no šādas palīdzības veidiem bija tas, ka cilvēki sajuta, ka kontakta laikā ar mirušā dvēseli tika apstiprināta viņu garīgā pārliecība.

Šī garīgā miera sajūta palīdz tikt galā ar zaudējumu, kā arī dzīvot ikdienas dzīvi. Apziņa, ka pastāv dzīve pēc nāves, ka tavs mīļotais cilvēks tevi gaida, palīdz tev justies komfortabli.

5. Tavs sapnis ir tik reāls
Sapnis var būt ļoti spilgts un cilvēks var sajust, ka mirušais tuvinieks patiešām bija klāt. Šie sapņi ir tik reālistiski, ka tu vari sajust mīļotā cilvēka smaržu un sadzirdēt balsi. Šie reālistiskie sapņi arī ir savdabīga metode, kā mēģināt sazināties ar tevi.

Šie sapņi var būt ļoti emocionāli piesātināti, jo tu sajūti mirušā klātbūtni ļoti spēcīgi. Bieži tas uzjundī tavas bēdas. Tavs mīļotais cilvēks negribēja tevi sāpināt, viņš grib atkal būt tev blakus. Šāds sapņa veids neapšaubāmi ir apliecinājums tam, ka mīļotais cilvēks centās sazināties ar tevi.

Saistītie raksti

6. Tavs mīļotais cilvēks sapnī izskatījās jaunāks un veselīgāks, nekā bija, kad nomira
Tavs mīļotais tev sapnī parādīsies jaunāks un veselāks, nekā bija pirms nāves. Viņš vienkārši grib atbrīvot tevi no ciešanām, parādot, ka ar viņu viss ir kārtībā.

7. Mirušais mīļotais cilvēks saka, ka ir blakus tev
Sapņos tu skaidri dzirdi balsis un saproti, ko tās saka. Tu dzirdi tās un sajūti to elpu tik skaidri, it kā mīļotais mirušais cilvēks atrastos blakus.

Mūsu tuvie un mīļie nekad mūs neatstāj, ja mēs atceramies par viņiem.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nāksies papūlēties, lai sasniegtu to, uz ko tu ceri! Horoskopi 20. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savus nodomus gribēsies piepildīt par katru cenu! Horoskopi no 21. līdz 27. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Arī maza uzvara ir uzvara! Horoskopi 19.oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Kosmētikas ražotāju “Dzintars” lūdz pasludināt par maksātnespējīgu
1 stunda
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Bijušais KNAB vadītājs Streļčenoks pelna iztiku, vadot seminārus par korupciju
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Norvēģijā bruņots vīrietis ar zagtu ātrās palīdzības mašīnu notriecis vairākus gājējus
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Tiesībsargs nosauc, cik daudzi iztiek ar “absolūtas nabadzības līdzekļiem” 3
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Daugavpilī labots nacionālais siltuma rekords
2 stundas