Kokteilis
Ceļo

7 slepenākās nūdistu pludmales Eiropā. Neparastas idejas vasaras atvaļinājumam 16

Foto – Shutterstock.com

Spānija


Playa de los Muertos, Almerija
Vietējie iedzīvotāji nožēlo, ka jādalās noslēpumā par šo peldvietu, kas atrodas “briesmīga” ceļa galā netālu no cementa fabrikas. Kailie snorkelētāji mīl šo pludmali kristāldzidrā ūdens dēļ.

Itālija

Guvano pludmale, Cinque Terre

Jūs varat doties pārgājienā Itālijas pilsētā Cinque Terre tāpat kā visi pārējie ceļotāji… Vai arī varat izvairīties no lipīgiem tūristu pūļiem un noģērbties kaili slēptās grotās. Lai atrastu Guvano, jābūt mērķtiecīgiem – jāsāk ar Corniglia dzelzceļa staciju, tad jādodas lejā uz ūdens pusi. Ja nokļūstat garā, tumšā tunelī ar gaismas slēdzi, bet bez elektrības, tā ir pareizā vieta. Daži tuneli sauc par biedējošu, bet katra iekšējais nūdists tiks apbalvots ar noslēpumainu, mirdzošu mazu piekrasti, kas vienmēr ir “kaila, brīva un laimīga”.

Horvātija

Kordovanas pludmale, Jerolima

Tā atrodas Jerolimā, salā, ko CNN nodēvējis par vienu no labākajiem nūdistu galamērķiem visā pasaulē. Bet, par laimi natūristiem, Kordovanas pludmale ir paslēpta no galvenās pludmales, un tikai daži vietējie iedzīvotāji zina, kur tā atrodas – patiesībā daži vietējie iedzīvotāji pat nav dzirdējuši par to. Krāšņas priedes un viļņu noapaļoti oļi piešķir slēptajai piekrastei lauciniecisku noskaņu. Tā ir vismierīgākā vieta citādi populārajā salu ķēdē.

Anglija

“Wild Pear” pludmale, Devona

Tā atrodas apmēram 30 minūšu gājiena attālumā no nelielas tūrismu pilsētas Kombmartinas – taka ved lejā pa klinti pie ūdens, kas ir tik zils, ka pludmales izskatās tā it kā atrastos otrā Eiropas pusē. Varētu domāt, ka briti ir kautrīgi, bet svētlaimīgā piekraste ir atvērta dažādu pārliecību nūdistiem. Kā saka natūristi, “nekas tā neatbrīvo, kā atbrīvošanās no apģērba un skriešana jūrā.”

Francija

CHM Montalivet kūrorts, Vendays-Montalivet
Šis ģimenes natūristu kūrorts atrodas priežu mežu ielokā pie Sudraba krasta Francijā. Tā ir arī garākā smilšu pludmale Eiropā. Ģimenes var izvēlēties apmesties mājiņās, teltīs vai doties atpakaļ uz vienu no divām privātajām nūdistu pludmalēm.

Grieķija

Sarkanā pludmale, Krēta

Saistītie raksti

Ar rokām krāsotas ceļazīmes un akmeņains pārgājiena maršruts aizved uz šīm “nelielajām debesīm” jeb Sarkano pludmali Krētas salā. Pie Sarkanās pludmales atradīsiet kafejnīcas, saulsargu īres vietas un jautrus Grieķijas nūdistus, kurus, iespējams, vienmēr esat sapņojis satikt.

Portugāle

Adegas pludmale, Odeceixe
Šī ir viena no Portugāles septiņām oficiālajām natūristu pludmalēm. Tā izvietota zem izliektām, garām koka kāpnēm netālu no Odeceixe autostāvvietām. Tuvumā ir arī populāra “apģērbto ļaužu” pludmale. Maigie viļņi padarot Adegas pludmali ideālu peldēšanai bez bikini. Turklāt šeit nūdistiem cunami nedraud!

 

LA.lv