Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2016
Drukāt

7000 eiro vērta stipendija

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Līdz 31. maijam Latvijas Universitātes (LU) maģistrantūras un doktorantūras studenti aicināti pieteikties Kurta Hāgena stipendijai studijām Vācijā 2016./2017. gada rudens semestrī.

Stipendijas apmērs ir 7000 eiro semestrī. Pieteikties stipendijai var, aizpildot anketu LU fonda mājas lapā www.fonds.lv, pievienojot CV, motivācijas vēstuli, kā arī apliecinājumu, ka izvēlētā universitāte Vācijā ir gatava pretendentu uzņemt. Pretendents nedrīkst vienlaikus būt citu LU fonda, ES fondu vai citu mecenātu stipendiju ieguvējs, kā arī LU darbinieks. Kurta Hāgena stipendija ir viena no lielākajām stipendijām studijām ārzemēs, kas pašreiz tiek piedāvāta Latvijas studentiem. 2016./2017. akadēmiskajā gadā LU fonds plāno piešķirt piecas stipendijas.

Stipendija pirmo reizi piešķirta 2011. gadā, kad LU fonda pārvaldībā nonāca latviešu izcelsmes vācu aktiera un žurnālista Kurta Hāgena (1916 – 2000) 2,4 miljonu eiro novēlējums LU. Kopš tā laika stipendijas ieguvuši četri LU studenti.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+