Mobilā versija
+3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. augusts, 2016
Drukāt

Video: Māris Olte māca, kā pareizi atlaist lielās zivis

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

No jūlija AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajos ezeros norit vēl nebijusi akcija “atlaid mammu!”, kas aicina makšķerēšanas draugus būt atbildīgiem un rūpēties, lai plēsīgo zivju daudzums ūdenstilpnēs nemazinātos. Idejas autors Matīss Ābiķis un dabas draugs Māris Olte dodas uz LVM Lielauces ezeru, lai rādītu un stāstītu, kā pareizi atlaist mammas, un, atbilstoši konkursa noteikumiem, iegūst divas Goda makšķernieka bronzas medaļas.

“Plēsīgo zivju daudzums Latvijas ezeros nemazinās, drīzāk palielinās to tīkotāju skaits. Ezeros šo zivju limits nav neizsmeļams,” norāda Māris Olte.

LVM Lielauces ezers vilina atpūsties gribētājus ne tikai ar skaisto ainavu un mieru, bet arī peldošajām mājiņām ezerā, kur pavadīt nakti. Savukārt makšķerēšanas entuziasti var cerēt arī uz bagātīgiem līņu, asaru un līdaku lomiem.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.0
Alūksne 0.0
Daugavpils +4.1
Saldus +2
Liepāja +5.2
Jelgava +3
Ventspils +4.9
Limbaži +0
Madona +0
Rēzekne +1
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+