×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

73% Latvijas iedzīvotāju netic objektīvai Ņemcova slepkavības izmeklēšanai (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

73% Latvijas iedzīvotāju netic, ka tiks veikta objektīva Borisa Ņemcova slepkavības izmeklēšana, aģentūru BNS par LNT un pētījuma aģentūras “TNS” veiktās aptaujas rezultātiem informēja televīzijas kompānija.

17% uzskata, ka Ņemcova slepkavībā vainīgie tiks saukti pie atbildības, no kuriem 5% uzskata, ka noteikti jā, bet 12%, ka drīzāk jā.

Bet lielākā daļa 73% neuzskata, ka Ņemcova slepkavībā vainīgie tiks saukti pie atbildības, no kuriem 42% – drīzāk nē, bet 31% uzskata, ka noteikti nē, liecina Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju aptauja, kas veikta internetā.

Desmitā daļa (10%) iedzīvotāju nav skaidra viedokļa šajā jautājumā.

55 gadus vecais Ņemcovs 27.februārī neilgi pirms pusnakts pēc vietējā laika tika nošauts Maskavas centrā, kad gāja pa ielu kopā ar savu draudzeni Annu Duricku. Krievijas Izmeklēšanas komiteja apsver vairākas versijas: politiskā provokācija, islāma ekstrēmisms, Ukrainas iekšējie notikumi, kā arī komercdarbība.

Maskavas Basmannijas rajona tiesa svētdien noteica apcietinājumu pieciem aizdomās turētajiem Ņemcova slepkavībā un izvirzīja apsūdzības diviem no viņiem – Zauram Dadajevam un Anzoram Gubaševam. Dadajevs ir atzinis savu līdzdalību Ņemcova slepkavībā, bet Gubaševs, kurš strādāja privātā drošības firmā Maskavā, savu vainu noliedz.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Slepkavība ir pasūtijums un. tika rūpīgi gatavot un tai ar islamistiem šoreiz nav neka kopīga,tikai safabricets fons.
    ….aklā VANDA pateiktu.

  2. man piemēram galīgi neinteresē kaut kādas tur izmeklēšanas Krievijā,mani vairāk intresē neatklātas slepkavības Latvijā.Kaut vai tā paša nošautā Nemcova lieta Daugavpilī… jau cik gadi pagājuši, bet slepkavība neatklāta .Un cik vēl tādu lietu…Mums ir tā -savā acī baļķi neredzam.

  3. я точно знаю кто это сделал – Зюганов. С бодуна.

Draugiem Facebook Twitter Google+