×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

7 ieradumi, kas liecina: tu nepareizi noņem kosmētiku

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mēs visas zinām, cik tas ir kaitīgi – nenotīrīt kosmētiku un doties gulēt, jo, ja nakts laikā Tavas poras būs pilnas ar kosmētiku, tās nespēs elpot un atjaunoties, taču izrādās, ka arī tad, ja mēs katru vakaru kosmētiku notīrām, ir ļoti būtiski to darīt pareizi!

Izrādās, ka mums piemīt ļoti daudzi kosmētikas noņemšanas ieradumi, kas nebūt nav pareizi, tāpēc tos nekavējoties vajadzētu pārtraukt piekopt, jo tie kaitē mūsu ādai, tāpēc mēs Tev piedāvājam noskaidrot, kas ir tie septiņi vispopulārākie sieviešu ieradumi, kas, tīrot kosmētiku, tiek pieļauti, lai gan tie ir pilnīgi un galīgi aplami!

1. Tu vispār nenotīri kosmētiku
Pat, ja dienā uzliec tikai BB krēmu, tas tik un tā ir jānotīra, citādi tas var kaitēt sejas ādai. Nakts laikā āda atjaunojas, bet, ja poras ir pilnas ar kosmētiku, tās nespēj elpot un atjaunoties. Turklāt aizsprostotas poras var veicināt aknes un melno punktiņu veidošanos.

2. Tu mazgā seju pēc kosmētikas noņemšanas
Pamēģini attīrīt ādu, kad kosmētika vēl nav noņemta, bet uzmanies, lai skropstu tuša netiek ieberzēta ādā. Pēc tam, noņemot kosmētiku, āda būs daudz tīrāka.

3. Tu ļoti ātri notīri skropstu tušu
Vai no rīta pamostoties tev uz apakšējiem plakstiņiem ir skropstu tuša? Tas ir tāpēc, ka to kārtīgi nenotīri. Samērcē vates disku ar līdzekli kosmētikas noņemšanai vai olīveļļu un 2-3 minūtes paturi to uz plakstiņa. Tas noņems pat ūdens izturīgo skropstu tušu, kā arī ļaus attīrīs plakstiņus, neberzējot un nekairinot acis.

4. Tu izmanto tikai mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai
Šādas salvetes, protams, ir ļoti noderīgas, taču ar tām nepietiek, lai pilnībā notīrītu visu biezo kosmētikas kārtu. Salvetes noņem tikai virskārtu, tāpēc lieto arī speciālu kosmētikas noņemšanas līdzekli, kas daudz labāk attīra ādu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+